Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brátnőm mesélte és itt csodálk...

Brátnőm mesélte és itt csodálkoztunk rajta mindketten?

Figyelt kérdés
Sógornője kislánya 5éves,lassan 6,és még mindig szoptatja.De már nem is a kislány kéri,hanem az anyja adja.Kislány már szégyelli,mert bnőm kérdezte tőle,hogy még mindig cicilsz?de már nem szabad neked!És szegény kislány mondta,hogy ne mondja már el senkinek! nem tiszta az anyja! Szerintetek?
2011. jún. 25. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem a gyerek szeretné,akkor valószínűleg az van,hogy az anyja fél attól,hogyha már nem szoptatja akkor megszakad kettőjük között a kötelék. Ez nem normális,de sok ilyenről hallani. Sajnos ha a kislány iskolás lesz,és majd még mindig szoptatja az anyja,nagyon sok kényelmetlen pillanata lesz a lánynak és így,hogy már ő is szégyenli valószínűleg állandó szorongásban fog részesülni. Ezeket nem magamtól találtam ki,hanem anno (amikor a húgom született) olvastam egy könyvben.

15/l

2011. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
a kislányt vegyék fel videóra, amikor elmondja, hogy szégyenli, hogy még mindig szopizik / szopiznia kell. Mutassátok meg az anyjának. Csak magához tér!
2011. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szabadni szabad neki,de nem muszáj.Vannak ilyen emberek,de ráerőltetni a leányzóra nem kellene az anyjának.Hát nem tudom,biztos valaki azt gondolja kell még,jó dolog,kötődés,de az tuti,hogy én nem szoptatnám 6 évesen.
2011. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Vannak helyek a 3. világban ahol ez természetesnek számít...

Én egy sorozatban láttam egyszer, hogy valaki az 5 éves gyerekét szoptatja, mondván, így megspórolja az edzőtermet, mert a szoptatás alatt mennek le a kilók és ez fitten tartja őt. Nem tudom van-e ennek igazságalapja...

2011. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem normalis, de baratnodnek semmi joga nem volt, hogy kerdore vonja a kislanyt, vagy azt mondani, hogy nem szabad. Egy 6 eves biztos nem mondta anyjara, hogy nem tiszta, hanem baratnod fogalmazta meg helyette. Miert nem foglalkoztok a sajat csaladi eletetekkel, vagy talan unatkoztok? Ez a sz.rkeveres, meggondolatlanul.
2011. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen igaza van az utolsónak, csak frusztrációt keltettetek szegény kislányban... és még a barátnőd aggódik a gyerekért, pfff


Esetleg az anyukájával kellene beszélnie, de akkor is ez hadd legyen már az ő dolga. Mondjuk hívhatod a családvédelmiseket is, ezért nem fogja az anyukát megróni :))) szóval tényleg csak sápítoztok, pletykálkodtok, ezért nem is nagyon szeretem a kismamákat, meg a pusmogás, meg a kavarás...

2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit mondok: tényleg nem normális....nem értem mire jo ez?
2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Anyukával kellene beszélni!
2011. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az az a baj hogy a kislány már szégyenli. Rá van erőltetve. Az anyának kell észhez térni, hogy ezzel árthat is a gyerekének.
2011. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy pont a barátnőd keltett szégyenérzetet a kislányban a szörnyülkődésével? Különben nincs jobb dolgot, mint másokon témázni?
2011. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!