Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit a babátokra...

Adtok zoknit a babátokra (4hós)? Idebent is nagyon meleg van (28C'kb), csak úgy izzad szegény. Nem adtam rá zoknit, de anyós azt mondta mindig kell rá. Ma nem viszem ki, mert hőgutát kapunk mindketten.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak bodyt adok rá, de zoknit is (2 hónapos). Magamból indulok ki: nekem is állandóan hideg és fázik a lábam, még nyáron is. Mondjuk vályogházban lakunk, nem panelban, idebent légkondi nélkül is 21 fok van.


Sétálni majd csak este 7 után megyünk, addig ki se dugjuk az orrunkat.

2010. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én zoknit mindig adtam rá,hasonló okokból mint az első,az én lábam is fázós,még akkor is amikor egyébként szakad rólam a viz.De végülis ha fent van az ágyon,nem hidegek a lábai,akkor és te ugy látod jónak,akkor nem muszaly
2010. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 25 fok van a lakásban, nem adok rá zoknit, így is meleg a kis tappancsa, egy rövid ujjú body van rajta, és 6 hónapos.
2010. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval értek egyet, figyeld, hogy hideg e a lába. Na nem, addig legyen zokni nélkül, ha hül, adj rá. Az én fiam 5 hónapos, és én is nagy dilemmában vagyok, nem nagyon mertem "pucérkodni" hagyni, pedig tudom, hogy melege van, de félek, hogy megfázik.
2010. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges a zokni, nagyon meleg van. Nálunk is 28-29 fok van. Tavaly annyi idősek voltunk ilyenkor mint ti most. Nem adtam rá zoknit. Sőt tavaly nyár óta éjjel is zokni nélkül aludt télen is.Takarója van, ha ki is takarózótt, sosem fázott még meg.
2010. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mindig nézem a kis talpát,tegnap is olyan izzadós volt és nagyon meleg.most még viszonylag hűvös van idebent(mert hajnalban nagyon jól átszellőztettem,és lesötétítettem mindenhol)most van még rajta zokni,de már nem sokáig)))))))
2010. jún. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!