Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cebion cseppet hány hónapos...

A Cebion cseppet hány hónapos kortól lehet adni? Ha apjával mindketten betegek vagyunk, mit adjak a 9 hónapos kisfiamnak, hogy ne kapja el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt pontosan nem tudom hány hónapos kortól, de a fiam 2 hónaposan volt beteg és a dokink azt mondta adjak neki minden nap.

Hát igazából semmit nem tudsz adni azért hogy ne kapja el szerintem.

De a C vitamin nem árt neki az biztos.

Mi már többször is voltunk megfázva a férjemmel de a fiam egyszer sem kapta el. Én minden nap adok neki a reggeli tápiba 3-4 cseppet a Cebion-ból.

2010. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Születéstől. És a tél előtti időszakban nem is ártana, erősitésül.
2010. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vágj ketté egy hagymát és tegyél minden szobába. Magába szívja a vírusokat. Naponta cseréld.

Ha nem szereted a szagát, lehet kapni eukaliptusz illóolajat. Annak is légfertőtlenítő hatása van.

2010. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én babám januárban született, kb. az egész család beteg volt akkor. 3 hetesen kérdeztem rá a doktornál, hogy mit adhatok neki, nehogy elkapja. Cebiont ajánlotta ő is, napi 15-20 cseppet, ha észrevenném, hogy náthás, mehet 2x 15-20 csepp is. vízben oldódik, tehát mérgezést csak nagyon nagy dózisban tud okozni, a felesleget kipisili, ne aggódj!

az enyém 8 hónapos és most kezdtem el neki adni napi 10 cseppet, megelőzésképpen.

2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Születésétől fogva kaphatja,én 10 cseppet adok neki minden nap.
2010. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!akkor én is beszerzek neki.
2010. szept. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!