Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testvérek a gyerekeid?

Milyen testvérek a gyerekeid?

Figyelt kérdés
Jól kijönnek egymással? El tudnak játszani? Mennyi idősek, és milyen neműek?
2011. jún. 23. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

11 éves fiú és 2(múlt márciusban) a lányom.

Most éeppn, mivel szümnet van, kikészítenek, ráadásul lányom is egyre hisztisebb.

Imádják egymást, de profi móson tudja szekáli egyik másikat és fordítva.

A kicsi sem egyszerű eset.


ÖÖrülök, hogy nem 2 kis korkülönbségű gyerekem van, akkor már a diliházban lennék:-((((

2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Két hónap múlva 3 éves a nagylányom a kicsi most 6 hónapos.Imádják egymást, bár a kicsi majd most fog rástartolni a játékokra, abból baj lesz...Egyébként a nagy már remekül szórakoztatja a kicsit, jókat nevetgélnek együtt. Remélem megmarad a jó kapcsolatuk, majd meglátjuk.
2011. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szikra veronika ***** válasza:
Nekem két fiam van és 18 hónap közöttük a különbség. Nagyon jó testvérek, remekül eljátszanak együtt. Én nem bántam meg a kis korkülönbséget, mert így nagyon jó a gyerekeknek. Egyik sem unatkozik és mindig van kivel játszaniuk.
2011. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves Vera! Mi is gondolkodunk hogy hozzátok hasonlóan kicsi legyen a korkülönbség. Kicsit beavatnál hogy nálatok milyen nehézségek voltak vannak? Melyik a legnehezebb korszak? Az eleje? Vagy kicsit később?
2011. jún. 23. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem két lányom van, a nagyobbik 3,5 éves, a kisebb pedig 1 éves. Nagyon ragaszkodnak egymáshoz, jól kijönnek egymással.

Együtt játszanak, a játékok kipakolva a szobájukba, és ki mit talál, azzal elvan. Nem irigykednek egymásra.Mindent együtt csinálnak, egy időben esznek, alszanak, fürdenek.Kezdetben volt egy kis féltékenység a nagy részéről, de szerencsére ezen hamar túl is jutottunk.Én úgy érzem, és bízom is benne, hogy mindig nagyon jó testvérek lesznek majd (mindenképpen erre neveljük őket)

2011. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gyerkőceim még kicsik 2.5 éves és 7 hónapos kislányok. Imádják egymást amikor játszónak nagy sikítozás van a házba. Amikor meglátja a kicsi a nővérét mosolyog és keze lába jár ha meg a nagy jön haza pl a mamájáétól elsőnek hozzá megy átkarolni és puszit adni neki. Szerencsére nagyon ragaszkodnak egymáshoz.
2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisfiam 16 hós, a lányom nemsoká 3 éves lesz (17 hónap van köztük).

Szerencsére jó tesók. Persze előfordul, hogy csetepaté van, de nem az az általános. Szeretik egymást, vigyáznak és figyelnek egymásra. Ha bármelyikük kap egy pár szem finomságot azonnal megy és dugja a tesója szájába ami szerinte ebből a másikat megilleti (maguktól, felszólítás nélkül). Akármelyikük, ha levesz a boltban valamit a polcról, akkor kettőt vesz: magának és a tesónak is. Reggel az az első, hogy félkokisan odabújnak hozzám és közben egymást simizik. Ha egyikük hazajön, a másiknak ad először puszit, ha egyikük megy, a másiktól 5x elbúcsúzik.

néha persze van köztük huzavona játék közben, elvétve hiszti is, de szándékolt durvaság nincs. És ha egyikük szomorú, akkor a másik megy és vigasztalj a maga módján, bohóckodnak egymásnak, nevettetik egymást, és ha véletlenül nem fürödhetnek együtt, akkor vége a világnak...

2011. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2011. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!