Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okoztatok már véletlenül...

Okoztatok már véletlenül sérülést babátoknak? Vertétek be valamijét, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Velem még nem fordult elő, de mindig félek hogy egyszer bekövetkezik.
2011. jún. 17. 21:24
1 2
 11/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Hú ezen az utolsó linken mekkorát röhögtem... :D
2011. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, a link tényleg nagyon jó. Köszönöm mindenki nevében!!! :)))))))
2011. jún. 18. 07:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer volt olyan, hogy nagyon kapálózott a mózeskosárban és beütötte tőle a lábát, utána persze zokogott, lett is pici horzsolás, de hamar sikerült megnyugtatni. Ilyesmi sajnos előfordul mindenkivel. Eleséstől én is félek néha. :S

2 hós baba anyuja

2011. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú, a linken könnyesre röhögtem magam! Köszönöm!

Közben jutott nekem is pár dolog az eszembe. Az első gyermekemet például hetekig a popsikrémmel fürdettük, és a fürdetővel kenegettük a popsiját. Mindkettő hasonló tubusban volt, de persze magyarul egy szó se volt rajta. Gyanús is volt a dolog, de nem kapcsoltunk. Végül megkérdeztem a gyógyszertárban. Mit gondolhattak vajon rólam?????

A cipzárt már én is sikeresen túlhúztam már párszor a kabáton, persze odacsípve a gyerkőc nyakán a bőrt. Volt ám visítás. Meg is értem.

A kisfiam meg mostanában a sírba visz. Van egy fából készült kisszékük, amit ő rendszeresen magasítónak használ. Viszi mindenhová magával, ha valamit el akar érni. A múltkor cipelés közben rátette a kislábujjára, amiről hamarosan le is vált a köröm...

Ugyanezzel a székkel az eset után pár héttel újabb baleset érte. Valamit le akart venni a konyhapultról. Egyébként 3 éves. Szóval már a széken állt, amikor egy nagy visítást hallok. Jön a gyerek, keze a szája előtt, ömlik belőle a vér. Alig mertem megnézni, mi lett vele. A szája sarkát sikerült elharapnia. Először nem is tudtam eldönteni, hogy "csak" elharapta, vagy kiharapott belőle egy darabot, mert rendesen szét volt nyílva. Még jó, hogy ott volt a barátnőm is, így hamar rájöttünk, hogy nem olyan nagy a baj, mint amilyen csúnya.

Na, igen, újszülött fürdetése. Nálunk is élmény. Nekem mind a három gyerekem nagyon szereti pici korától kezdve. A kicsi most 4 hónapos és épp valamelyik nap történt. Fürdetem a gyereket, épp hason tartom és nézem, hogy jár keze-lába, mennyire élvezi a pancsolást. Azt nem vettem észre, hogy közben vizet nyelt, azért járt keze-lába...

2011. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!