Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okoztatok már véletlenül...

Okoztatok már véletlenül sérülést babátoknak? Vertétek be valamijét, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Velem még nem fordult elő, de mindig félek hogy egyszer bekövetkezik.
2011. jún. 17. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, sajna a múltkor vittem a kezembe, ő fogta a cumisüveget, kicsit hadonászott vele, és nem figyeltem eléggé mikor mentünk be a kapun, s persze lehorzsolta a beton az ujját. Kicsit pityergett, hamar vigasztalódott de elég randa seb lett neki :(

azóta nagyon oda figyelek! 14 hónapos

2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Néhány hete odacsuktam az ujját a szekrényhez, semmi komoly nem lett mégis nagyon bántott. 1 éves
2011. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lépcsőn menet hátra vágta a fejét és bevágta ,már többször is.
2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt kb, mikor jöttem fel vele a lépcsőn a lakáson belül, és valahogy a papucsom beakadt a lépcsőfokba, és elestem vele, persze ő előttem, próbáltam kitartani, rá nem estem, de picit koppant a feje. Nem lett semmi baj, de én nagyon ki voltam, hogy milyen szerencsétlen vagyok:-(

Ma reggel, játszottunk ( hajnal 5 kor, mert ő így gondolta elég volt az alvásból) az ágyon, ő éppen valamivel elvolt, és elfordultam, ő meg háttal leesett az ágyról.Tudja, hogy kell lemászni az ágyról, 13 hónap alatt soha nem fordult elő, hogy legurult volna, na ma sikerült. Akkor is szarul éreztem maga, mert miért fordultam el.

2011. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,velünk is előfordult már :(

1 éves és azt tudni kell rólla hogy eléggé hisztis,hogyha nem kap meg valamit. épp csináltam neki a kajáját amikor hirtelen megkapta a kilincset és elkezdte rángatni és ő beverte a fejét :( hál istennek nem lett semmi baja de én nagyon megijedtem :(

2011. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21:45 vagyok

mármint az ajtóba verte be a fejét


túl fáradt vagyok:S

2011. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na a lépcsőn elesés, megbotlás nekem is fóbiám. A harmadikon lakunk. 3,5 hónapos, még ő is hátra vágja a fejét hirtelen. Volt, hogy beverte a száját a vállamba, de nem lett semmi, én jobban megijedtem. Remélem ennél komolyabb nem lesz.
2011. jún. 17. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom állandóan bohóckodik. Fürdés után hoztam ki a fürdőből és hátravágta a fejét,jól beverte az ajtóba! De nem lett semmi gond! Ezt már sokszor eljátszotta!
2011. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs autónk, úgyhogy nem vagyok valami gyakorlott beültető. Mikor a hordozó helyett kisülést vettünk, anyósom kocsijába tettem volna be a gyereket, ülés már bekötve, és nekikoccantottam a fejét az autó ajtajának. Azóta nagyon figyelek erre.
2011. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

ma 22:18


Ezt nálunk a férjem csinálta a nagyobbal.


A barátnőm meg egyszer felrántotta a zipzárt a lánya dzsekijén és véletlenül odacsippentette a nyakán a bőrt.


Olvassátok el ezeket:

[link]


Ha jól emlékszem volt olyan is, hogy a gyerekkel együtt bepelenkáztak egy darazsat is.

2011. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!