Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos odáig jutottunk 8hós...

Sajnos odáig jutottunk 8hós picimmel, hogy éjjel akár 10percenként is pattanatok ki az ágyból, hogy neki be a cumit legyen. Hogy változtathatnék?

Figyelt kérdés
én nagyon szívesen felkelek hozzá, ha szomjas, ha éhes, megvígasztalom, szeretgetem ha fáj valamije.de ez most már azért szerintem túlzás.én nem akarom tovább csinálni.mit tegyek?volt valaki hasonló helyzetben?
2009. márc. 23. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy picit sírni... utána jobban fog vigyázni rá!! Tapasztalat! Persze csak néhány percig!
2009. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de amint visszaalszik már köpi is ki.

csak gondolom aztán észre veszi, hogy nincs meg.

:(

2009. márc. 23. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
volt a tv-ben müsor pont erröl hát le kell szoktatni róla el vették a cumit igen pár napig nyugtatgatni kell a hangoddal de utána bele nyugszik és át aludja az éjszakát rá kell szánod az éjjszakáidat és kitartó legyél
2009. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van, és is végigjátszottam a mienkkel, hagyni kell sírni, mert arra játszik rá, h törődj vele.
2009. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon rafináltak már az enyém 9 hó-s és nagyon szereti ha körülötte forog a világ. Napközben nagyon lefárasztjuk és csak 2 X alszik aztán az egész éjszakát átalussza általában. Csak sajna most épp fogzás van és sokat sír álmában de szerencsére nem ébred fel csak nagyon ritkán. Szóval én is azt tudom tanácsolni hogy hagy mindig egy kicsit tovább sírni és akkor leszokik róla.
2009. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is kicsit cumifüggő, bár még csak 5 és 1/2 hós, de álmában kiköpi és nem zavarja a dolog, csak ha még nem aludt el rendesen. Én egyébként kitámasztottam neki amikor kisebb volt pelussal.:) Szerintem is hagyd egy picit sírni, ilyenkor ( 8 hósan) már lehet...
2009. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor ma este "füldugó".úgy gondoltam hagyom esetleg 5percig sírni, atzán 10, és lehet utána már 15-20percig csak nem jut el és vissza alszik.
2009. márc. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!