Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szétcsúszott itt valakinek...

Szétcsúszott itt valakinek terhességtől a hasizma (rectus dyastázis)? Mit éreztetek? Hogy vettétek észre? Diagnosztizálták? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem a 3. babám szülatése után történt.Fura volt a hasam alakja,meg feszülő érzésem van a gyomrom körül,így elkezdtem nyomkodni,vizsgálgatni a hasam,ill.olvasgattam a neten,és így fedeztem fel,hogy szétcsúsztak.Ha egyszerre felemeljük hanyatt fekvésben a lábainkat és a fejünket,akkor rést lehet a hasunk középvonalán érezni,még az ujjunk is beleférhet,illetve van akinek sátor szerűen kidudorodik a gyomra fölött a rekeszizom.

Leginkább az érdekel,hogy a gyomrom körüli kellemetlen feszülős érzés(nem fájdalom)lehet-e ettől?Da minden ezzel kapcsolatos tapasztalat érdekel!!!

Légyszi írjatok minél többen.Egyébként 8 hónapja szültem,és kb.2 hónapja vettem észre,akkor kb.2 cm-es volt a rés,ma már alig van kb.0,5 cm.Kivéve a köldökömnél,ott szélesebb,és be is van kicsit süppedve a köldököm.


2011. jún. 16. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát, a leírásod alapján nekem is szét van csúszva. Nem érzek semmi különöset, de a hasizmom pont olyan, mint ahogy leírtad...
2011. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező. Esetleg képet tudnál feltölteni? Én kissé bizonytalan vagyok és nem tudom az enyém milyen..köszi
2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok,de egyébként képen semmi nem látszana az enyémből,mert nem olyan látványos már.
2011. jún. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!