Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma diagnosztizálták a...

Ha ma diagnosztizálták a sérvet és csak hétfőn műtik, akkor nm lehet olyan nagy a baj?

Figyelt kérdés
6 hetes a babánk és ma megállapítottak nála jobb oldali lágyék sérvet,de csak hétfőn műtik.Vissza nyomták neki,de mire hazaértünk már megint éreztem.Azt mondták,hogyha fájlalja vissza kell menni és megint visszateszik.Ha ilyen lazán elengedtek haza,akkor nem olyan nagy a baj ugye?Az orvos azt mondta,hogy nem vészes,de ne halogassuk,hétfőn műtét.Valaki árt már így mint mi?
2010. szept. 10. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

bocsi a párhuzamért, de nekünk a kiskutyánknak volt sérve. ha hazaengedtek biztos nem olyan vészes. arra kell ügyelni, hogy ki ne záródjon, vagyis hogy a keringése meglegyen a "kilógó" résznek is, mert ha elhal az baj. de ha eddig nem záródott ki és hazaengedtek, akkor biztos nem fenyeget ez a dolog! a kutyámnak csak 4 hónaposan műtötték meg, mert veszélyes lett volna korábban altatni a kicsi súlya miatt.

ne aggódj, és remélem minden rendben lesz veletek! kitartás és jó egészséget kívánok!

2010. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamnak 2 hónaposan jött ki a sérve, úgy volt, hogy három hónaposan megműtik, de kiderült, hogy vérszegény, így a múlt héten volt a műtét 9 hónaposan. Tehát 7 hónapig jól elvolt a sérvvel, az elején rengetegszer kint volt, megmutatták hogyan kell visszanyomni és annyit mondtak, hogy ha kizáródik, akkor nyomás a kórházba. Úgyhogy mi 7 hónapig nyomkodtuk vissza a sérvet. Na aggódj, nem lesz semmi gond, tényleg csak rutinműtét és jobb ha kisebb korban megvan, én is jobban örültem volna, ha három hónaposan műtik, amikor még csak szopott és aludt. Ha kérdésed van a műtéttel kapcsolatban, írj, szívesen válaszolok.
2010. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!