Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 4 hónapos babátok és...

Mekkora 4 hónapos babátok és mennyit alszik egyhuzamba éjszaka?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogyí az alvás mennyisége függ attól, hogy hány kiló a baba. Egy régi gyermek könyvben. A babám már hat kiló, de rengeteget fel kel éjszak. Max 6 órát alszik egyhuzamba, de ez mindig változik.
2009. márc. 21. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alex 6,6 kiló 3 hónapos arányos, mert 64 cm.

Éjjel 7-órát is alszik, aztán evés és még 1-2 óra alvás.

Állítólag igen alvás közben nőnek, de ezt csak azért mondják,mert nyugalmi állapotban működik a csecsemő raktározórendszere.

2009. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ne aggódj, mi 4 hónaposak, és lassan 8 kg -sak vagyunk :DDD És éjjel este 7-8 tól alszik kb reggel 6-7 ig de szopizni felkel.
2009. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 4 hósan 7720 gr volt, és 7 órát aludt éjjel átlagban. Plusz- mínusz egy óra.

Most 8040, és ugyanennyit alszik. Sztem nem annyira asúlytól függ ez.

2009. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam most negy honapos, 70 cm, 8500 gramm. Ejszaka nem ebred, este max nyockor alszik el, hat es fel het kozott ebred reggel, egy orat ebren van, majd visszaszundit kb kilencig. Napkozben sem potolja be a kimaradt ejszakai evest, otszor eszik egy nap es normal mennyiseget, nem sokat.

De o mar lassan harom honapja igy alszik. Egy hos koraig ejszaka ebredt haromszor.

Mondjuk most ket napja megebred negykor, de csak inni ker, par korty utan visszaalszik. Ennek szerintem az az oka, hogy ahol mi elunk (kulfold) most eleg meleg van, a lakasban sem tudom tartani a 18-20 fokot, amit a fiam a legjobban szeret, olyan 22 korul van ejszaka es emiatt szomjazik meg szerintem. Napkozben is ker inni, pedig korabban sohasem fogadott el se vizet, se teat.

2009. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javitok. Nyolckor, nem nyockor. :-)
2009. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam pár napja múlt négy hónapos, most 7090 gramm, és 69 centi volt kedden. (Születéskor 52 cm, 3700 gramm volt.)

Éjszaka - általában - kb. 8 órát alszik egyhuzamban (+/- 1 óra.)

Aztán fent van 1 órát, majd alszik még kb. 3-at. Utána napközben fél-fél órákra elszunyókál, esetleg késő délután picit hosszabban.

(A napi átlag összalvásunk születése óta 13-14 óra körül van.)

2009. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom 3.5 hónapos.5850g 60cm.Születésekor 2850g és 51cm volt.Este fél 7-7 körül elalszik,hajnalban 2 és 3 között kel enni utána általában fennt van egy órát és reggel 7 körül kel újra.Napközben változó,hogy mennyit alszik.
2009. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!