Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babátok mennyit...

10 hetes babátok mennyit alszik éjszaka egyhuzamba? Hányszor kel fel?

Figyelt kérdés
Én babám maximum 5-6 órát tud egyhuzamba aludni.fél nyolc körül kap vacsit, aztán még 11 órakor is felkell enni, utána jó esetben alszik hajnalig. Evés nélkül mennyi időt tud egybe aludni a babátok? Mikor etetitek meg utoljára?
2009. febr. 3. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
kb . nálunk is így volt 10. hét körül, most 12 -ö hetes és már este 21 -kor majdnem mindig alszik reggel 5-6-7 körül eszik (de volt hogy 3 -kór)és majdnem mindig bealszik 9-ig még. (anyuka is csicsikál)
2009. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pénteken lesz tíz hetes a fiam, szerencsére az alvókájával nincs baj. 8 körül eszik utoljára, 9 körül alszik el. 4 körül megébred, de enni nem kér, csak egy kis simogatás és alszik tovább. Hatkor már éhesen ébred, de azután is visszaalszik még kb nyolcig.

De ő sajnos tápszeres, állítólag ez is számít, mert az anyatej gyorsabban átmegy a babán és emiatt hamarabb megéhezik. Legalábbis nekem a doki ezt mondta. Napközben viszont kb 3 óránként enni kér, nincs mese.

2009. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hetes az en babam is,valtozo nalunk,vagy 9orai etetes utan vagy 12-kor alszik el es 9 kor kelunk mindig viszont felebred egy par percre enni 3 es 6 orakor de van hogy sak 6kor. Nappal ritkan alszik.
2009. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Az én babám este 10 körül eszik utoljára és utána csak reggel 7-kor jelentkezik újra - sokszor még ennyi idő után sem farkaséhes, csak mivel már mindenki fent van, így Ő sem akar kimaradni semmiből. Ő már így csinálja 4 napos kora óta és csak anyatejet eszik. Eleinte keltegettük 3 óránként, de meg is lett az erdménye, mivel nem volt éhes, nem evett rendesen, kirágta a cicim, Ő is nyűgös volt és én is az lettem. Hamar leszoktunk a dolgról!!!! Első babánk, nem hittük el, hogy Ő majd tényleg szól, ha éhes + nagyszülők, dokik, védőnő is riogattak, hogy ki fog száradni.... Már 3 és fél hónapos, 6,5kg - nem száradt ki!!!!

Persze, minden bébi máshogy igényli - az a fő, hogy jól legyen lakva, megtömni nem lehet.

2009. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!