Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legmárkásabb body?...

Melyik a legmárkásabb body? És minőségében is ez a legjobb? (PL: Scamp)?

Figyelt kérdés
Milyen méretűből kell a legtöbbet venni egy kislánynak?
2011. jún. 13. 14:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

Az én kedvenceim: Next, F&F, de nagyon jó a Cherokee és a Tesco-s is. Én is meglepődtem :DDDDD

A Scamp nem annyira jött be, lekopik a minta.

Jó még a Vampire Gang.

Legtöbb kell: 68,74,80 méretből.

2011. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%

Scamp nem jó, sem az anyaga, varrás mentén is gyakran bomlik, kopik a mintája stb.

Leginkább azt nézem, hogy 100%pamut legyen, ilyeneket lehet a Tescoban is kapni jó áron és szépek is, de nagy kedvencem a H&M, jó a minőségük és gyönyörűek.

A fiaimnak a 74, 80-asból kellett legtöbbet venni.

2011. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

a legjobb bodykat ez a cég gyártja:

[link]


nagyon puha, rásimul a baba testére, 100% pamut, és hihetetlen jó színei vannak.

Nem tudom interneten tudsz-e ilyet rendelni, nekem a húgom hozza Amerikából.

Nem dicsekvésből írom, csak azért mert márkás, jó minőségű bodyt keresel.Én ennél jobbat még nem találtam, pedig a fent említett márkákból szinte mind van fiamnak.

2011. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
47%
Nem egy Scamp márkájú turis bodynk van.Szóval nem valami menő.
2011. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
TESCO
2011. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 poci-maci ***** válasza:

TESCOS

illetve varratatni szoktam a babszobán 1 anyukával és olyat csinál neked amilyet te szeretnl!

2011. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Bevallom nekem a használtak jöttek be, mivel azok többször voltak mosva, így jó puhák!

Pedig anyagilag én is megtehetném azt, hogy a legújabbakat vegyem meg!

2011. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
Márkás szerintem a Zara. A body-k kb a C&A-s ötszörösébe kerülnek. Még nem vettem ilyet, mert sajnálom rá a pénzt.
2011. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem is a H&M-es bodyk a legjobbak minőségileg.Én használtan szoktam venni őket és így is olyan,mint ha új lenne.Sőt egyéb ruhákban is ezt a márkát vadászom.Újonnan is szoktam ott vásárolni,de speciel a bodyk nekem drágák,mert egy darabért nem adok ezervalahányszáz forintot,de ha tehetném megvenném az tuti.
2011. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Gondolom első baba, nekem is első, 3,5 hós kislány. Az én álmom is az volt, hogy milyen csiniben fogom járatni, de ha tiéd is olyan bukós lesz mint az enyém, hamar feladod az álmod sztem. 10× is meggondolom, mikor adjak rá csinit, mert már sajnálom. Nem kell sok idő, és hatalmas buki díszíti :)) Nem is egy. 1 evés után van hogy 5× bukik. Szépen mutat a csini ruhán.

Amúgy a Scamp nekem is tetszik, szép színei vannak, de még nem vettem ilyet neki. Cherokee, F&F, Next

2011. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!