Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legmárkásabb body?...

Melyik a legmárkásabb body? És minőségében is ez a legjobb? (PL: Scamp)?

Figyelt kérdés
Milyen méretűből kell a legtöbbet venni egy kislánynak?
2011. jún. 13. 14:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Next vált be mind tetszésre, mind minőségre.

Használtan veszem a lányomnak, több baba is hordta, mégis újszerűek még nagyon sok mosás után is.


Melyik méretűből kell venni a legtöbbet? Ezt hogy érted?

2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Már két gyerekem kinőtt a body korszakból, nem tudom mi az a Scamp, még nem is láttam ilyen márkát, pedig rengeteg cuccot kapunk, közöttük sok a "márkás" is.


A bodynál az a lényeg, hogy kellemes tapintású pamutból legyen, és ha a babádat zavarja a címke, amit belevarrnak, akkor azt érdemes kivágni a nyakából.


A méret attól függ, hogy a babád mennyire lesz pici, amikor megszületik. Van olyan baba, aki egyből 62-vel kezd, egyik babámon az 56-os is lötyögött vagy két hónapig az elején.

Mivel úgysem mozogják magukat hülyére, nem baj, ha picit nagyobb, az ujját fel lehet tűrni, belenő hamar.

Hogy mennyi kell, az is nagyon babafüggő, és csak útközben derül ki.

Ha nem bukós a baba, akkor egy napra egy szerelés bőven elég, így 4-6 body elég is lehet.

Ha nagyon bukós, akkor naponta kellhet 4-6 szerelés.


Szerintem sokat venni nem érdemes, inkább apával együtt vegyétek meg az első adagot, aztán szülés után ha kell, elszalasztod, és vesz utánpótlást.

2011. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom én kínaiban szoktam venni névteleneket, meg turkálóban tök olcsón Next-et meg hasonlókat, és szerintem ugyanolyan a márkás is, mint a nem márkás. Semmi különbséget nem találtam, úgyhogy felesleges több ezer forintért venni valami nagy nevű bodyt. Szerintem.
2011. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Én a H&M-es bodykat szeretem a legjobban :)
2011. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Én is H&M párti vagyok!De a Scamp bodykat is nagyon szeretjük!!!!Mind a 2 nagyon minőségi!!
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
H&M-re esküszöm. Újonnan és használtan is veszem őket, két gyerek hordja egymás után és simán tovább tudom még én is adni.
2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Most mi a fontos? Márkás legyen hogy villoghass (és a kutya nem fogja tudni mert a címke belül van és gondolom nem teszel rá villogós táblát, hogy milyen márkájú) vagy tényleg jó minőségű?


Én a H@M és a Tesco gazdaságos bodykat használtam. Egyik sem nyúlik, jó színtartó. Lebüfizni, lekakilni az is tökéletesen megfelel. Eljárósnak volt pár Next bodyja, mégis legyen csini. (doktornénihez)

2011. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Szeretném csinosan is öltöztetni, és mivel nem csak egy babát szeretnék, elrakni a következőknek, ill. továbbadni a családban. Így a márka és a minőség is nagyon fontos. Én is csak márkás ruhákat veszek magamnak is, férjemnek is. És nem szégyen, ha az ember szeretné csinosba "villogtatni" csemetéjét. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 15:36
 9/33 anonim ***** válasza:
En baby Gap es Next bodykat szoktam venni a kisfiamnak. A baby Gap-nek nagyon jo a minosege es finom a tappintasa. A next-es is nagyon jo. Pont ma rendeltem Gap bodykat a kisfiamnak mert mar kezdi kinoni a regi cuccait. :)
2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
És honnan rendelitek? Internetről?
2011. jún. 13. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!