Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legmárkásabb body?...

Melyik a legmárkásabb body? És minőségében is ez a legjobb? (PL: Scamp)?

Figyelt kérdés
Milyen méretűből kell a legtöbbet venni egy kislánynak?
2011. jún. 13. 14:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Next bolt Budapesten a Westendben található.

Én nem sima bodyt veszek utcára, hanem amin masni van, a rövidujjú bodynál szép csajos a kialakítása, esetleg fodros a popsijánál.

Én használtan veszem az újszerűt egyébként. Kisfiam kapott már több mindent a Next boltból, de ő már nagy és nem növi ki 2-3 hónap alatt.

2011. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Láttam Nike bodyt, nagyon aranyos és jó anyagú volt.
2011. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nekem a c&a-s badyk jöttek be legjobban.Szín és formatartó,pedig 2 éves fiamról valamikor fektén húzom le a fehér badyt:))Jó a szabása,és jó az anyaga.Én babaruhákba a c&a és a H&m-re esküszöm,de hozzáteszem máshonnan nem is igen vettem még neki.Van f&f és cherokee-s felsőruházatunk is,azok is nagyon csinik,de minőségbe jobbak amiket először írtam.

Szerintem a kicsi méretekből 56,62 ből kell több,aztán meg akkor amikor már kint játszik sokat és bekoszitja őket.92-98.

2011. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%

14:45-ös vagyok!!


Valaki írta, hogy nem lehet látni, hogy milyen márkájú ruhákba villogtatjuk a gyereket, mert a cimke úgy is belül van!!!


Én erre azt mondom, hogy aki rendszeresen jár pl. H&M-be, az tudja, cimke nélkül is, hogy H&M!Olyan jellegzetesek a ruháik, ahogy a Next-nek is,és a Scamp-nek is.

Ha kint vagyunk a játszón, 2 km-ről kiszúrom, ha valaki H&M-es ruciba van!!

Next-ek is jellegzetesek. Mintái, főleg a majmos egyéb cuccaik miatt.

Scamp bodyn meg mindig hatalmas betükkel van a mellkas részén, hogy SCAMP, vagy ha nem is hatalmassal, de jól látható helyen!!!

2011. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
16:17-es megkérdezhetem hogy honnan rendelsz Gap ruhákat?köszi!:)
2011. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mi sok fajtát próbáltunk már. Ami elég drága volt, de nagyon jó minőségű, az a Kanz, a Brendonban lehet venni. Ár-érték arányban nagyon jó a Scamp, tartós, és szép is. Illetve mi még a C&A-ban szoktunk venni bodykat, mert azok is kedvező áron vannak, de egy kicsivel gyengébb minőség, mint az előzőek. A Tesco-s bodyk nekünk nem váltak be, pedig a Cherokee vagy milyen márkájút vettük-kaptuk - eleinte nem volt vele gond, de egy idő után szélességében elnyúltak, pedig jó mosógépem van, és 40 fokon szoktam mosni, megfelelő mosószerrel. Méretben igazából újszülötteknek az 56-os és 62-es méret a megfelelő, de csak 1-2 db-ot vegyél, mert majd ha megszületett, utána fogod tudni, hogy mekkora valójában. Egyébként az én kislányom a legtovább a 68-74-es ruháit, és a mostani 86-osakat hordta, hordja.
2011. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

H&M ! VAn a fiamnak olyan 62 !!! pamutnacija, amit még most is hordunk, persze már itthon, most térdnadrág,:-) de nyúlik, jó az anyaga, lehet fehériteni a jó kis anyatejes folyós kaki után, és nem megy szét, nem deformálódik. Nekem az I love, mam, dad szerkóból volt minden, imádom ezt a márkát.Most 13 hónapos, és 86 rucikat hord, szóval elég nagy a méretkülönbség:-)

Szomszéd néni fia készítette a domino-s bodykat, na azok még nagyon jó anyagba főleg, csak sajnos már nem gyártják, én pontmost válogattam ki az utolsó megmaradt darabokat.

A next-tel (imádom) az a baj,hogy a turi tele van vele, szóval azt nem érdemes szerintem márkaboltba megvenni. Én most börzén vettem next kantáros nacit lenből, és nagyon jó, kellemes nyáron, és nagyon jól néz ki, 800 ft volt. Engem nem zavar, ha használt.És virít rajta a next felirat, illetve a h&M szerkók szintén felismerhetők.

Az, hogy mennyit vegyél, csak szülés után derül ki, fiam 62 kezdett, majd gyorsan nőtte ki a ruhákat, 74, 80 az aminél megálltunk elég sokáig 4 hónapig, majd most már 80, 86. De van olyan c&a 74 ami jó rá.

Bartánőmnek a 7 hónapos kisfia most kezdi el a 68 hordani. SZóval most ne vásároljatok be, nézzetek szét, nézd ki mit szeretnél, és szülés után már látod milyen iramba nő.

2011. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%
Én is a H&M body-kat szeretem, sosem csalódtunk benne. Scamp-et csak 1x rendeltem. Helytelen volt rajta az angol felirat, többet biztos nem veszek ilyet.
2011. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%

Már bocs, de hogy villogtatod a gyerekedet bodyban? A szembejővőknek felhúzod a ruhácskáját, idesüss, márkás bodyban van a gyerekem? Vagy nem adsz rá ruhát, csak a bodyban viszed villogtatni? Szerintem az igénytelen dolog.Én sem megyek alsóneműben az utcára és a gyerekemet sem vittem sosem.

Egyébként meg, oké újgazdagék sosem az eszükről voltak híresek, de annak, aki ránézésre felismeri a márkás ruhát, felesleges villogtatni, mert gondolom az ő gyerekei is abban járnak. Aki meg nem ismeri fel, annak minek, hiszen nyilván vagy nem érdekli a márka vagy nincs pénze rá. Szánalmas dolog ez.


Egyébként én legjobban a sima Tescos bodyt szerettem és jött be mindenféle szempontból. A többivel, mind volt valami problémám.

2011. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem,hogy miért kell azokat bántani,akik mondjuk egy kicsit jobb körülmények között élnek...És ha villogni akar vele?!Nem a mi dolgunk.

Mi mindig a Brendonban,a H&M-ben és a Bababoo-ban szoktunk ruhákat venni,néha rendelek a Scamp oldaláról.

Minőségileg szerintem nagyon jók,eddig problémám még nem volt velük.

Vegyél szerintem pár 56-osat(nekünk abból nem kellett sok,hamar kinövik ezt a méretet a babák),a többi pedig legyen 64-es.

2011. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!