Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lencsét hogyan készíted el...

A lencsét hogyan készíted el és hány hónapos kortól adtad babádnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rántással csináltam, de már egy éves elmúlt bőven a fiam, mikor kapott. Úgy tudom a lencse elég nehezen emészthető.
2011. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 hós, és még nem kapott lencsét. Hamarosan adok neki, de akkor már rendesen a miénkből (hagyma, paprika, bors, rántás), csak kis főtt krumplival.
2011. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Újévkor kapott, 13 hónaposan a lencselevesből, pár kanállal. Sárgaborsót, fejtett babot is 13-14 hónaposan adtam neki, szintén a miénkből.
2011. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A lencse nagyon puffaszt, rajta is van a "tiltólistán" még a szoptatós anyukáknak is, mert a tejen átjutva is okozhat hasfájást a babánál.Én is egy éves kora után fogom először adni.
2011. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a hagyományosan elkészített főzelékekből jobb, ha rántás előtt kivesszük a babáét. Én legalábbis nem adok rántásos dolgokat a 11 hónaposomnak. A főzővízbe dobok egy fél krumplit is és az övét azzal sűrítem.

A táblázat szerinti nyolc hónapos korban nem adtam lencsét, azt én is korainak tartom. Kb. 10 hónapos volt, akkor is átpasszíroztam neki. Semmi baja nem lett. Csak úgy falta :)

2011. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

OFF:

Már miért ne lehetne rántásos dolgokat adni egy 11 hósnak!Védőnő,doki meg mindenféle babareceptkönyvek 8-9 hónapos kortól már javasolják!


kedves Kérdező!

Az én dokim azt mondta 1 éves kortól mehet a lencse,sárgaborsó,bab!

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!