Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetővel fürdettek...

Milyen fürdetővel fürdettek és mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés
Eddig gyógyszertárival fürdettünk,de lassan áttérnék valami olyanra,amit csak vízbe kell önteni és kész.Mit ajánlanátok?
2009. márc. 20. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag babéval amit gyógyszertárban lehet venni mert az illat és szinezék mentes és gyönyörű a bőre a 7 hónapos babánknak.
2009. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi így csináljuk: gyógyszertári fürdetőt forró vízben feloldottam, így folyékony lett. Fele-fele arányban tesszük a vízbe Gabi Édes álom fürdetőjével. Gyönyörű a bőre a kislányomnak!
2009. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok: 3 hónapos kortól kezdtük a Gabit használni
2009. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lipikar Syndet;gyógyszertári, színezék, és illatanyagmentes;
2009. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel 5 hónaposan mi még mindig a gyógyszertárit használjuk.Egy keveset rakok a kádba mikor engedem bele a vizet és így nincs vele gond
2009. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondta a doktornő hogyha már nem akarom használni a gyógyszertári fürdetőt akkor csak a Babe-t használhatom. Vettem is 3,5 hónapos kisfiamnak és nagyon meg vagyunk elégedve vele.
2009. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól ahogyan a kórházból haza jöttünk mi Johnsont használunk.
2009. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Babe termékeket lehet használni igazán a babáknál, azok nem alergizálnak. A GABI az egy förmedvény. NE HASZNÁLJÁTOK!!! Tönkre teszi a felnőt bőrét is, szárít. Ez csak reklám, a Heim Pál korháznak-nem a kórházzal van a gond, hanem a termékkel. Biztos helyről tudtam meg.

A Babenak nagyon jó a napvédője is. Hamarosan kell majd.

És még jó a Neogranormon is.

2009. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 3. babámnál használom a Gabi termékeket és nem a kórház ajánlása miatt, mert az nem érdekel, de nálunk mindegyik gyerek bőre gyönyörű. Igaz, nem teszek sokat a vízbe - a kevesebb, néha több elve miatt. Biztosan jók a Babé termékek is, mert mindenki, aki használja áradozik tőle. Én még nem próbáltam, így nem is ismerem. Az első 3-4 hónapban én a gyógyszertári fürdetőt használtam és utána kezdtem használni a Gabit. Nekünk nincs vele semmi bajunk és eddig se volt. Az ára is barátságos, nekem a Babé árai kicsit magasak, de mondom ez saját szoc. probléma, aki szereti, használja azt. Egyedül a Johnson's termékeket említette a védőnő, hogy azt nem ajánlja, mert sok problémás esetet hallott. Ennek ellenére sokan ezt használják és esküsznek rá...Ahogy minden baba bőre más, úgy az anyukák ízlése is az.
2009. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Babét én is nagyon tudom ajánlani. Bár drága, de sokáig elég. Mi a Gabit sose próbáltuk, de ha nem érzékeny a bőre lehet, hogy jó. Az én lányomnak még a Johnsonstól is nagyon száradt. Bár azt mondják a víznek is szerepe van benne.
2009. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!