Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinältok ha a babätok...

Mit csinältok ha a babätok belepisil a vizbe? Csinältok uj vizet es ujra fürdettek? Vagy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a pisi steril, nem "fertőző", vagy ilyesmi.

Ha belekakil, akkor viszont egyből kiszállás és újra mosakodás (olyankor inkább már csak zuhanyozzuk, nem eresztünk új vizet)

2011. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Én új vizet csináltam.
2011. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nem engedtem újat, gyors pancsi és kifelé.
2011. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk eddig csak egyszer pisilt bele, pont a fütyijét mostam. :)

Mivel már a mosakodás végén voltunk, csak kiemeltük az uraságot a vízből.

2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is gyorsan befejezem a mosdatást, és vigyázok arra, nehogy véletlenül beleigyon.
2011. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én sem engedek új vizet.Mondjuk arra kiváncsi lennék,ha épp ül vagy fekszik a baba a vizben akkor hogy veszitek észre ha belepisil?Az én lányom fél órát fürdik kb,biztos hogy csorog a vizbe pisi is.
2011. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem csináltam új vizet. :) Én is belepisiltem a kádba gyerekkoromban, még emlékszem rá. Ráadásul az enyém habfürdős vizben fürdik, ülve, szóval észre sem venném. Ha belekakil, az más, akkor zuhanyozás és jövünk kifelé azonnal. (Bár ezt csak kétszer csinálta eddig).
2011. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden egyes fürdésnél,ahogy beleteszem a vízbe azonnal pisil születése óta,nem csinálok új vizet,azért az nagy luxus lenne...arról nem is beszélve,hogy a pucér félvizes gyerekkel addig mi a szart csinálnék,míg a vízzel szórakozok???(egyedül fürdetek)Soha nem volt semmi baja ettől...
2011. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként egyes "elvont irányzatú" gyógymódnál terápiásan isszák saját vizeletüket (felnőttek!). Azt persze kétlem, hogy ettől gyógyulnának, de ártani nem árt nekik, az is biztos.

Így még az sem katasztrófa, ha beleiszik a fürdővízbe, miután belepisilt. Én akkor már jobban tartok attól, hogy a habfürdőt megissza, az kevésbé természetes...

első

2011. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 haramia ***** válasza:
mi általában jót nevetünk rajta :) a babóval együtt :D
2011. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!