Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jót tesz a baba...

Tényleg jót tesz a baba bőrének ha belepisil a fürdővízbe?

Figyelt kérdés
Ok h nem öntjük ki a vizet,de h még ez kifejezetten jó is neki?Tudja vki h miért?
2010. nov. 19. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jó-e nem tudom, de azt igen, hogy a vizelet steril normál esetben (csak akkor nem, ha valami húgyúti fertőzés miatt baktériumok vannak benne). Különben sok külföldi és magyar "sztár" ezt használja bőrápolásra...
2010. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyasmi divatbaromság lehet, minthogy néhány színésznő a saját pisijével kenegeti az arcát. Miért kéne bármi is a baba bőrének? Szép és finom a bőre minden butaság nélkül is.
2010. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még ezt nem hallottam, de őszintén szólva hülyeségnek tartom mert úgysem tudod megakadályozni hogy belepisiljen :) Biztos volt aki hirtelen analizálta a pisi fürdővizét a gyerekének :)
2010. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nem hallottam.

De régebben a Fókuszban volt egy riport, hogy valaki még meg is issza, mert egészséges... Hát én már azt elég furának véltem:)


Nálunk a pici majdnem mindig belepisil a vízbe, nem tudom, hogy jót tesz e neki.

2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről az jut eszembe hogy van aki lóspermával kenegeti az arcát és tényleg azt hiszi hogy majd ettől nem éri el a 60-at.
2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, lehet tényleg nem éri el a 60-at, az IQ teszten:D
2010. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyes bőrbetegségekre a népi gyógyászat szerint pisivel kell kezelni a beteg területet
2010. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magas az ásványianyag-tartalma, és steril.


Nem hiszek benne, hogy kifejezetten hasznos lenne, de de nem is ártalmas. Akár meg is ihatná, semmi baja nem lenne tőle.

2010. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem divatbaromság. Fertőtlenítő és gyógyulást elősegítő hatása van. A falun élő dédnagyapám mindig azt mondta, ha elvágtam a kezem vagy felhorzsoltam a lábam, hogy köpjek rá, aztán a pisimmel kenjem be, mert akkor gyorsabban összeforr és nem fertőtlenítődik el. Igaza volt.

Lehet, hogy gusztustalannak tűnik, de én még ma is szoktam így "kezelni", ha olyan helyzetben vagyok.

2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!