Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinältok ha a babätok...

Mit csinältok ha a babätok belepisil a vizbe? Csinältok uj vizet es ujra fürdettek? Vagy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A pisi egyik legjobb ellenszere a lábgombának, fertőtlenít...semmi baja nem lesz tőle, természetesen ne igya meg.

Egyébként ha a szunyogcsípést bekened pisivel em fog viszketni;-) (lásd medúza csípés)

2011. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a välaszokat!En sem szoktam uj vizet csinälni de valamelyik este itt volt az "imädott" anyosom es teljesen fel volt häborodva hogy hogy lehetek ilyen mert ez nagyon rossz a babänak!Annak aki kerdezte ugy veszem eszre hogy meg csak keves vizben fekszik es pont lätszik ha pisil!De nem mindig csinälja vagy lehet hogy nem mindig veszem eszre!Köszi megegyszer akkor megnyugodtam hogy megsem vagyok olyan rossz anya mint az anyosom ällitja!
2011. szept. 14. 20:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya!!Anyóssal ne foglalkozz.Én kérdeztem amúgy ,hogy veszitek észre ha pisil:-)Az én lányom már 16 hós,de ez az egy sosem fordult meg a fejemben mi lesz ha belepisil,pedig elég parázós anyuka vagyok:-))
2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

En is sok mindenen paräztam/ok de ez a tema engem sem izgatott amig a mindenttudo le nem szolt!Szerencsere a ferjem is azt mondta ne is foglalkozzam ezzel csak azert mondta mert mäst nem talält amibe beleköthetne!

Jo ez az oldal megnyugtato hogy mäsnak is ugyanezek a gondjai es a gondolatai!

Köszi megegyszer a välaszokat

Anyos mehet a sunyiba

2011. szept. 14. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!