Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hány hónapos korától...

Babátok hány hónapos korától fürdettek más fürdetővel mint a gyógyszertári? És melyik termékkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most múlt 11 hónapos, kb 1 hónapja. DM Babylove fürdőhab, nagyon szeretjük.
2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hós korától Nivea fürdető és krém.Eltüntette az ekcémát is.
2010. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már születésétől Johnson'st használunk (a sárga színűt), mivel a kórházban is azzal fürdették a babákat. Mivel nem ütötte, nem szárította ki a bőrét, mi azt használjuk.
2010. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hét után váltottam , mert a gyógyszertáritól olyan száraz volt mint a tajga!

Jonsonsot használtunk !Bevált!

Most 4 éves, és még mindig azzal fürdik!

2010. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sose használtam a gyógyszertárit, illetve Gabival kezdtünk, 1 hónap után kiderült, hogy szárítja. A gyógyszertári fürdető helyrehozta, azóta Neogranormonosat használunk, ennek 1 évee.
2010. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fél éves korában váltottam a babé fürdetőjére, nagyon jó és gazdaságos, legalább 3 hónapot kibír. A gyógyszertárinál maradtam volna, ha habzana, ezt az egyet hiányoltam, amúgy az is nagyon jó volt, gyönyörű a lányom bőre.
2010. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Nekünk is a sárga Johnson's van itthon,de még nem használtuk. 5 hónapos múlt.
2010. márc. 12. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónaposan kezdtünk el Nivea-t használni, addig a gyógyszertárival fürdettük.
2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23 hós és most ha minden igaz akkor talán váltok valamire,jhonson szét szárította a gyereket,gabi ekcémát okoz gyerek orvosunk szerint a legrosszabb,niveat nem próbáltuk,talán kipróbálom,de lehet hogy marad a kevert fürdető de nekem is a hab miatt van vele bajom,amúgy gyönyörű a lány bőre tőle. De most kaptam amerikából valami nagyon jó minőségű málnás tejszínest,2 napja a hab miatt azzal fürdik,egyenlőre nincs baj.
2010. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

most 17 hós, de mi a gyógyszertárit használjuk, mert se a nivea, se a gabi, se a johnson's nem jott be, szaritott mint a fene sajna.

de kb 4-5 hos korában próbáltuk először.

2010. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!