Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kengurut ajánlanátok?

Melyik kengurut ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Megbízható, biztonságos, kényelmes legyen nagy babámnak (3 hónapos múlt). Én és férjem is nagyon magasak vagyunk, kisfiam 66 cm, 6 és fél kiló.

Mit tanácsoltok, ajánlotok?


2011. jún. 9. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Cybex iGO
2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
chicco go plus
2011. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Chicco go
2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van! Milliót kipróbáltunk (chiccot is) és ez a legjobb nekem és a babának is. Nagyon kényelmes, a világból kigyalogolok vele, nincs derék és hátfájás mint korábban. Ergonómiailag is úgy van formázva, hogy a baba csontozata, gerince, csípője ne sérüljön. Háton és csípőn is lehet hordozni. Az én babám 4 hónapos, 6.600 gr és 66 cm.

2011. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
könnyű hátra fölvenni?
2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Chicco go volt nekünk is. Szerettük nagyon. Aztán áttértünk a mei tai-ra, merthogy az még jobb. De a chicco-t is szerettük
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Chicco go-t vettem a debreceni Babavilágban, ebben a hónapban akciós.
2011. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kengurut semmilyet nem ajánlanék.

Egészségtelen a babának. Csípőből lóg benne a lába, és csak a lába közötti anyag tartja, arra nehezedik az egész súlya, ami megint csak mindenféle problémát okozhat később.

Nekünk is csatos hordozónk van, de nem Magyarinda, hanem Tündérputtony. Nagyon szeretem, és egészségesebb is.

Cikkek a hordozásról, kengururól:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még ezt akartam linkelni, de most látom, hogy lemaradt:

[link]

2011. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!