Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok 3 hónapos 7kg-s...

Ajánlanátok 3 hónapos 7kg-s babámnak kengurut? Nem baj ha használt.

Figyelt kérdés
nektek melyik vált be? ne írjátok hogy kendőt vagy mei tait használjak, kipróbáltam azt is és ne,m vált be
2010. szept. 13. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Björn Borg vált be, bár a fiam 8 hónaposan 7 kg... Tehát lehet, hogy Nektek kényelmetlen lesz vagy gyorsan kinövi a babád. Azt a fajtát keresd, ami 12 kg-ig jó.
2010. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem okoskodásból,de az én fiamnak először kengurut vettünk.Quinny wrapp-ot.Utálta,nem maradt meg benne.Egy hónapig próbáltam szoktatni,de semmi.Aztán vettünk egy mei tai-t.Ezt se szereti,bár,még csak egy hete szoktatom,és már jobban viseli,mint a kengurut bármikor.És én is úgy látom,hogy ez a jobb.A kenguru túl merev volt,és mozdulni alig bírt benne.Hát nem tudom mi lesz,de azt olvastam,hogy vannak babák,akik nem szeretik ha hurcolják őket.Szerintem döntés előtt menj be egy áruházba és próbálj ki egy kengurut,viszont ne szegje kedved,ha elsőre nem szereti egyiket se! :) Sok sikert és kitartást!
2010. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer tettem bele babámat a kölcsönkapott björn borg kenguruba, és azt hittem megpusztulok, annyira rosszul húzta a hátam, és a babának sem egészséges, ahogy lógnak belőle a lábai.

Három hónaposan kezdtem mei tai-ban hordani (olyan helyekre, ahova nem tudtam babakocsival menni) Szerette-szereti (ma már apa viszi a hátán ha kirándulunk), könnyű használni, és összehasonlíthatatlanul kényelmesebb mint a kenguru, mind a mamának, mind a babának (jól tarja a hátát, fejét, terpeszpózban van a lába a csípődön)

2010. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van, el akarom adni éppen, mert a kisfiam kinőtte már. 12 kg-ig használható, hátul protektor van a derékrésznél, ami miatt kevésbé fáj az ember háta, mint a normál kenguruknál.

2010. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van:

[link]

A derekadon is be kell csatolni és a válladnál is összefogja egy kis csat a pántokat, szerintem ezen a képen elég jól látszik. Ja, és később a hátadon is tudod benne vinni a gyerkőcöt. A Brendonban 19.000,- forint, én is a teszveszen vettem 7.000,- forintért. A fiam szeret benne lenni, kényelmesnek tűnik.

2010. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevélt a Björn Borg, 2,5 hónapos kora óta használjuk, most 9 hós és 9 kg és még mindig jó... Szerintem vaterán v teszveszen vegyél, mert sokkal olcsóbban kapod meg, és ha véletlenül nem szereti a baba, akkor sem több tízezret dobsz ki az ablakon.
2010. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!