Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú kengurut ajánlan...

Milyen típusú kengurut ajánlanátok 3 hónapos kisfiamnak? 6400gok vagyunk, elég szépen tartja már a buksiját is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb kenguru 9 kg ig használható igy én olyat vennék ami akár 15 kg-ig is birja. nem tudok ajánlani mert nem használtam de vehetsz használtan is mert nagyon szerintem aránytalanul drágák némelyik árából már babakocsit lehet venni...
2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyan kengurút vettem amit 13kg-ig definiáltak,de tapasztalatból mondom hogy 12-13 kg babát nagyon nehéz ebben vinni mert a válladon van a súly.Sokáig kb 7-8 hónapig használtuk.De már vagy féléve eltettük,és még most 11 kiló a fiam.
2010. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja Pierre Carden
2010. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mikortól használtátok?
2010. jún. 22. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk használtan Cybex I. go-t, nagyon jól tartja a hátat, a súlyból nem sok érződik. Igaz, én 4 kg-os babához vettem, és még 1 hónap, mire "szorgalmasan" hordjuk, de csak ajánlani tudom!
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Espritet vettem, ez olyan mint egy túrahátizsák, a derekadon is át kell csatolni. Merevített, és jó széles pántjai vannak. Jól eloszlik benne a súly, a hátadon is lehet vinni benne a babát, ha már nagyobb.

Ilyen, csak fekete és piros.

[link]

Az új ára 19.000,- forint, de én a teszveszen vettem 7.000,- forintért.

2010. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!