Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám miért nem...

Két hónapos babám miért nem tud hason feküdni?

Figyelt kérdés
Hasra fektetem és úgy kinyomja magát a karjaival hogy csak na. Viszont képtelen arra, hogy letegye a fejecskéjét, nem is tudja milyen hason aludni. Próbáltam már , hogy alvás közben fektetem hasra, de azonnal felébredt, és megintcsak kinyomta magát. Ilyenkor tartja magát, de 5 perc után elfárad és sír.
2009. márc. 20. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom most kezd néha hason aludni de szinte minde´g oldalt alszik.

Rebeka 14 hónapos.

Ö sosem feküdt hason.Ha próbáltam is sírt,vagy visszafordult egyböl.Nincsen azzal semmi gond.Az a jó ha kitolja maga´t és tartja a fejét.Erös baba.

2009. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se szeret hason lenni, egy pár percig viseli, aztán elkezd sírni. Nem is sokszor fordult meg eddig, csak kb 3x, pedig már 5 hónapos.
2009. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sétával magadon altatni, majd ülj le úgy hogy a mellkasodon legyen a feje és csússz lejjebb. Én így csináltam, ritkán sikerül le is tennem, mert az én babám sem alszik hason. Nem muszáj erőltetni ha nem akarja, néha-néha próbálkozz.
2009. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az én kisfiam sem szeretett sosem hason feküdni. Mikor hasra raktam mindig üvöltött. Aztán megtanult hasra fordulni, de az sem tetszett neki, akkor is csak kiabált, hogy fordítsam vissza. 6 hónapos lett mikor megtanult visszafordulni, már kezdtem aggódni, hogy sosem tanul meg. Ennek 2 hete, azóta szinte állandóan hason van, már kúszni tanul. :) Szóval ne aggódj, majd rájön a te lurkód is, hogy hason egy csomó dolgot lehet csinálni és más a világ! Ha kitolja magát, az jó, ez azt jelenti, hogy tudja ő, hogy mit kell csinálni, csak éppen nincsen kedve hozzá!


Jó babázást!

2009. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, még ráér hason feküdni.Ha nem kényelmes neki, NE erőltesd.

Az én kisfiam 4 hós koráig utált hason lenni. Nem is erőltettem.

5 hós korától viszont csak hason akar aludni:)

2009. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!