Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám mellettem lehet a...

A babám mellettem lehet a kórházban 1 éjszakára?

Figyelt kérdés

Sajnos egy kisebb műtét előtt állok, úgy néz ki, hogy 1 éjszakát kórházban kell töltenem. 8 hónapos a kislányom és még soha nem töltöttünk külön még 1-2 órát sem.

Elaltatni is csak én tudom, az apukájának nem megy, nála mindig sír.

Nagyon félek, de a műtétemet nem lehet elhalasztani. Szopizik még, reggel, délután és este is.

Mit tegyek? Van lehetőség, hogy velem aludjon a kórházban?

Hogy könnyítsem meg a helyzetét?


2011. jún. 8. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én addig hittem azt hogy csak én vagyok képes elaltatni a gyereket,amíg nem adódott egyszer hogy a mamának kellett rá vigyázni.Akkor tudatosult bennem,hogy a gyerek "átvert" :)

hidd el,el lesz apával is,ha te nem vagy ott. fel a fejjel.

talán inkább te nem tudsz megválni tőle,nem?? (magamból kiindulva)

2011. jún. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kislányom,mikor pajzsmirigy mütét miatt,be kellett feküdnöm 3 napra.Nagyon nagyon rossz volt,bőgtem bent a kórházban is,de az is biztos,hogy a mütét után,ne tudtam volna vele mit kezdeni.Még utána is pár napig nem emelgettem.Hivj egy nagymamát,nem lesz semmi baj a kislányoddal hidd el.
2011. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy kisebb műtétem, én közöltem a dokival hogy felejtse el hogy éjszakára bent maradok. Engem két gyerkőc várt otthon 2 és fél éves és egy 5 hónapos.

Próbálj beszélni a dokival, de csak ha nem veszélyes neked!!!

2011. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem vagyok hozzánőve a babámhoz + az apukája is nagyon ügyes, ért is a gyerekekhez. Nagyon anyás a kis drágám és próbáltuk már az apukás elaltatást is, hogy ne élesben kelljen kipróbálni, ha bent leszek, sajnos még nem sok sikerrel. Apukával játszani szeret nagyon, ha éhes, szomjas, szopizni akar vagy aludni, akkor meg kizárólag engem akar.

Sajnos ma derült ki ráadásul, hogy 2 éjszakát kell bent maradni és ne is reménykedjek, hogy hazajöhetek hamarabb :(

2011. jún. 9. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj,hazajössz hamar,most az a lényeg hogy meggyógyulj!Jobbulást!
2011. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!