Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám mellettem lehet a...

A babám mellettem lehet a kórházban 1 éjszakára?

Figyelt kérdés

Sajnos egy kisebb műtét előtt állok, úgy néz ki, hogy 1 éjszakát kórházban kell töltenem. 8 hónapos a kislányom és még soha nem töltöttünk külön még 1-2 órát sem.

Elaltatni is csak én tudom, az apukájának nem megy, nála mindig sír.

Nagyon félek, de a műtétemet nem lehet elhalasztani. Szopizik még, reggel, délután és este is.

Mit tegyek? Van lehetőség, hogy velem aludjon a kórházban?

Hogy könnyítsem meg a helyzetét?


2011. jún. 8. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez kórházfüggő, ha tudnak külön szobát biztosítani (a legtöbb helyen ez fizetős), akkor bent aludhat veled családtag is, ami a te esetedben lehet a babád. Ha csak többágyas szobák vannak, akkor a többi beteg nyugalma miatt nem valószínű, hogy odaengednek egy csecsemőt.

Ne félj, nem lesz semmi baja, ha otthon kell maradnia, ha már nagyon álmos, el fog aludni az apukájával is. Egy nap nagyon hamar eltelik, pillanatok alatt túl lesztek rajta.

2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy bent lehet-e veled, de szerintem inkább hagyd otthon, elvégre az apuka gyereke is. Fejj le tejet, és hagyd apukára a babát. Lehet, hogy kicsit sírdogálni fog, de nem lesz gond - elvileg. Ezt nem azért mondom, mert rosszat akarok, de ennyi idősen már igazán ráhagyhatnád az apjára, az mindkettőjüknek jó lenne. Úgy értem, hogy elvégre az ő gyereke is, és nagyon hozzá vagy nőve a picihez.

Ha mindenképp azt akarod, hogy veled legyen, akkor tekintsd a válaszomat OFF-nak...

2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

tuti hogy erre NINCS LEHETŐSÉG

úgyis azt mondják old meg kibírja az a baba nélküled is

hiába verjük magunkat..

2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy ezt megengednék. Ki vigyázna a gyerekre,amig műtenek és felébredsz. Szoptatni akkor úgy sem tudod.

Már régen hozzá kellett volna szoktatnod,hogy mással is ellegyen és elaludjon az apukával is.

Amíg nem kell a kórházba menned, altassa az apuka. Szopi helyett pedig kapjon tejet vagy más tejterméket.

2011. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ráadásul nem biztos, hogy a műtét után - akármilyen kicsi műtét, tuti fáradt leszel - pont egy 8 hónapos babára fogsz vágyni. Mármint lehet, hogy neked se lenne jó, inkább pihenned kéne.

2011. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondolj arra is, hogy nem véletlenül kell éjszakára bent maradnod a műtét után. Kimerült leszel, fájdalmaid lehetnek, egy 8 hónapos baba ellátása hiányzik majd a legkevésbé. Inkább pihenj nyugodtan, legrosszabb esetben lesz a babádnak egy sírósabb estéje. Másnapra kialussza, és ragyogni fog, amikor újra meglát.
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hívd oda nálatok az egyik nagymamát. akit jobban szeret úgymond, akivel talán el is alszik.

tejet meg fejjél le és majd odaadják neki.

minden rendben lesz. ha álmos lesz úgyis kidől egyszer....


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
műtét után el tudnád látni a babádat? szoptatni egyébként se lehet műtét után és gondolom neked pihenésre lesz szükséged. apuka tanulja meg elaltatni, az a legegyszerűbb. tök más módszerrel altassa mint te, az be szokott válni! :)
2011. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azon kívül, hogy fizikálisan nagyon nehéz lenne ellátnod a babádat, lehet, hogy műtét során kapsz valami olyan gyógyszert, ami miatt nem is szoptathatnád a babádat, vagyis mindenképp jobb, ha előre lefejt tejet kapna. Azt apuka is oda tudja adni. De hogy van-e arra lehetőség, hogy bent aludjon a pici, azt nem tudom.
2011. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Holnap műtenek epekővel, én a 11 hetes kislányomat hagyom itthon nagymamára. Teljesen oda vagyok, de erőt ad, hogy minél előbb összekapjam magam és jöjjek haza, hozzá!

Nem engedik, hogy a bab melletted legyen, ez teljesen biztos, és nem hiszem, hogy el tudnád látni. 8 hónaposan már tényleg apukáznia is kell egy picit.

2011. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!