Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kétségbeestem.

Mit tegyek? Kétségbeestem.

Figyelt kérdés
5 napja 39-40 fok közötti a láza (8 hós), a doki nem hajlandó kijönni. Amikor leviszem, akkor épp a lázcsillapító benne van, ezért a doki előtt sose sír. Ő megállapította, hogy semmi baja és nem hajlandó gyógyszert írni. Én nem vagyok amúgy antibiotikumpárti, de ez már nem jó a babámnak. Korábban volt ilyen baja (akkor 4 hós volt), akkor kapott és rendbejött másnapra. Amikor megemlítettem, hogy a múltkori csodaszer nagyon jó volt, azt mondta, hogy nem adunk antibiotikumot a babának csak úgy... Én pedig már kész vagyok idegileg, egész éjjel-nappal sír, valamije fáj, totál kikészültem. Nurofent sem ajánlott 3 nap után adni, és már ugye ez az 5. nap...
2011. jún. 8. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

mást nem tudsz tenni ne adj neki kúpot, ésúgy vidd a dokihoz..

Mielbbi gyógyulást neki!

2011. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan 2 nap után bevittem volna valamelyik gyerekkórház ügyeletére...2 gyerekes anyuka
2011. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát igen, az utolsóval egyetértek

ne várj a hülye dokira hanem irány az ügyelet vagy a kórház

2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát milyen doki ez? épp ma hívott a barinom, hogy korházban vannak. Kislányának 40 fokos láza volt, elvitték dokihoz és a gyerekorvosno rogton beutalta korházba.
2011. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Irány az ügyeletes kórház!És válts sztem dokit!
2011. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 2 napot se vártam volna, amint 40et mutat a lázmérő már öltöznénk is! minket erre intett a dokink, ha éjjel 2kor akkor akkor, 40 fokos lázzal azonnal ügyelet vagy kórház!
2011. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 nap? Jesszus!!!

AZONNAL KORHÁZBA VINNI AZONNAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az én fiam, amikor lázas volt, 38,4,én már vittem is a dokihoz, első nap!!

2011. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem MOST induljatok az ügyeletre!!
2011. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltunk kórházaban, semmit nem találtak. Ma szerencsére nem volt láza, reménykedek...:)
2011. jún. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!