Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem egesz nap sir a baba?

Majdnem egesz nap sir a baba?

Figyelt kérdés
4hetes es majdnem mindig sir.Ha ehes azert,aztan keves a tejcsim azert.Kipotolom tapszeerrel,akkor azert sir mert sok levegot is benyel.Bofiztetem csak sir.NEm tud kakilni, pukizik sir.Napkozben es ejjel van par ora amit egyben alszik,aztan ujra kezdodik az egesz.Nalatok hogy zajlik az elet kisbabotokkal?MAsodik babam,de az elsonel nem igy zajlott.
2011. jún. 8. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltál buborék oldót? Pl.: Infacol. Nekünk az vált be.

Nem tudom mennyi ideje pótolsz, de ha így folytatod tuti elapadsz. Az előzőt tudtad szoptatni?

Ha szoptatni szeretnél és az előzőnél nem volt gond (akkor az ugye jó az önbizalomnak), akkor nem szabad pótolni, hanem folyton cicire kell tenni. Van egy ismerőröm és ő is óránként szoptatott. Ezt igényelte a babája és nem volt gond a gyarapodással.

A hasi görcsre az is jó, ha nyomogatod a térdét a hasához (nem kell gyengéden). Ha a hasa miatt sír, akkor a lábnyomkodáskor, akár jólesően nyögdöshet. Akkor könnyeben is tud pukizni.

2011. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Infacolt hasznalunk, es has-labmasszazst en is szoktam alkalmazni.De nem sokat segit :( Elozo babam is kolikas volt.8honapig vegig szoptattam csak,o el sem fogadta a cumisuveget.Masodik kisfiam allandoan enne es ezert taplalom hozza tapszerrel.Sajnos nem tudnek orankent szoptatni mert a 2eves kisfiammal is foglalkoznom kell,segitsegem pedig nincsen.Azert erolkodom hidd el,de sajnos nem megy :(
2011. jún. 8. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a kisfiam aki most mar 16 honapos. Szo szerint 4 honapos koraig egyfolytaban sirt. Aztan jobb lett kicsit a helyzet de igazan csak 7 honapos kora utan konnyebultem meg amikor mar maszni kezdett es elvezte, hogy egyik jatektol maszik a masik jatekig, elfaradt, aludt... de az elso 4 honap sajnos nallunk nagyon nehez volt. Olyan ejszaka is volt, hogy a hintaszekbe aludtam mert letenni sem tudtam annyira sirt. Nem volt ehes, tiszta volt a pelusa... Megis sirt es csak sirt. :( Nekem annyira nehez volt ez az idoszak, hogy tesot nem is merek vallalni sajnos. Ugyhogy kitartast nektek, valahogy tullesztek ezen. Tudom nem konnyu de nem vagy egyedul.
2011. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az infacolt próbáld meg úgy beadni,hogy nem és a kicsi nyelvéhez,szájához a műanyag rész!

Nekünk így 4 nap alatt elmúlt a hasfájás.

Kitartás! :)

2011. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a kisfiam, ami nálunk használt: hasra fektettem és a kezemet a a hasa alá tettem.

De vettem melegítő párnát (de akár só zokniban ami tartja a meleget) és azt raktam a hasa alá.

2011. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!