Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi eselye van az eletre...

Mennyi eselye van az eletre egy 6 honapra szuletett 540 grammos 27 cm kisbabanak? A mamanak majproblemai voltak s azert volt csaszarmetszesre szukseg mert nem kapott a baba majdnem egy honapig eleg vert.

Figyelt kérdés
Lehet egy oka h eleg rendszeresen fogyasztott alkoholt teherbe eses elott s ket honapig amig nem tudta h terhes?
2011. febr. 16. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt olvastad valahol? Megnézném miről is van szó.
2011. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha életben is marad a kisbaba, szinte biztosan korai fejlesztésekre lesz szüksége. Hallottam olyan esetet, hogy egészséges gyermek és felnőtt vált a hasonló sorsú babáról, de hallottam olyat is, hogy súlyosan károsodott testileg és szellemileg egyaránt.

Szerintem még nem lehet pontosan tudni, hogy mi lesz a kimenetele az állapotának.

2011. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ez a baba még kisebb volt mikor született és életben maradt, tehát van esélye!

[link]

2011. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyukámék szomszédja csecsemő-intenzíven dolgozik, amikor beszéltem vele ezekről, azt mondta, hogy nem tudják az orvosok, hogy az egyik gyerek aki ilyen kis súllyal születik, mitől lesz mind fizikailag, mind agyilag teljesen egészséges, és a másik mért lesz sérült, akár így, akár úgy, pedig a kezelésük egyforma.
2011. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bea24 ***** válasza:

Szia! Én is 6 hónapra születtem, igaz én nagyobb voltam, 1,34kg és 38cm voltam, és látod itt írogatok, egészséges ember lettem, semmilyen maradandó fizikai, vagy szellemi károsodásom nincs. Az tény, hogy sok babánál nem ilyen jó kimenetelű a dolog, de vannak még csodák, szerintem, ha 2 hónapig ivott a nő, háááát, reménykedjen a legjobbakban.

Üdv. 2 gyermekes anyuka

2011. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat ez sajnos megtortent..egy ismerosommel,egyik naprol a masikra.rosszulettel gyomorfajassal,hanyassal, ami inkabb gyomorrontasra hasonlitott.ra ket napra szuletett a kisbaba...most egy napos...
2011. febr. 16. 17:39
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ilyenkor az ember ugyis orul h gyereke lett...de annyi kerdes van megvalaszolatlanul...
2011. febr. 16. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá másképp: hogy kinek született ilyen "pici babája", talán több választ fogsz kapni.

Itt egy link:

[link]

2011. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és mi van a picivel? remélem minden jol alakult!!!
2011. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!