Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyévesem harap! Engem is és...

Egyévesem harap! Engem is és másokat is megharap! Miért teszi és mit jelenthet? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Belémharap erőből és élvezi!
2011. jún. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálgassa a fogait, mert még újdonság neki. Nővérem kislánya is harapott kb. annyi idősen, de már leszokott róla, most másfél éves!!!
2011. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nevettetek rajta csak egyszer is?Mert ha igen,úgy gondolja,hogy jé,ez tetszik anyunak,akkor máskor is megharapom..most miért nem nevetsz,már nem vagyok vicces?Olyan jó érzés is a puha húsba mélyeszteni a fogaimat...

Ne engedd,hogy harapjon,egy határozott mozdulattal húzd el a kezed és mondd,hogy nem!Előbb utóbb rájön,hogy ezzel nem csinál jót és abbahagyja.(az enyém is harapott,de leszokott)

2011. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Az okára rá kellene jönni, de így látatlanban azt tudom tanácsolni, ha téged meg harap ne vegyél róla tudomást, mintha mi sem történt volna, ne büntesd, ne magyarázkodj, semmi, és remélhetőleg le fog vele állni mivel semmit nem ért el vele.
2011. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyem is szokott harapni de csak akkor ha faradt vagy unatkozik... Siman odajon es belemharap vagy a ferjembe. Mi sosme nevettunk rajta, sot egyszer en fajdalmamban akkorat kialtottam, hogy 3-4 percig orditva sirt ugy megijedt. Nem volt szandekos de tenleg fajt, meg a helye is megkekult es a bor is felszakadt. :( Nallunk is 12 honapos kora korul kezdte. Most mar 16 honapos de egyre ritkabban csinalja. Mi is raszolunk, hogy nem szabad. Meg is erti mert elhuzodik es elszegyenli magat de harmad vagy negyednap ismet harap egyet. Nallunk most dobalozos mania van. Sajnos nem csak labdarol vagy puha dologrol van szo hanem kemeny epitokockarol, muanyag jatekokrol is ami igen csak tud fajni ha hozzam vagja. Ladbazassal kezdtuk kb. egy honapja. O idedobta a labdat nekem en meg vissza guritottam neki es ezt elvezte nagyon. Aztan rajott, hogy nem csak a labda tud repulni. :) Azt sajnos meg nem erti meg, hogy a labdakat miert szabad dobalni anya fele a tobbi cuccot meg nem. Szerintem ez meg nem felfoghato szamara de remelem hamarosan abbamarad ez a mania es a harapas. :)
2011. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!