Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babát ilyen jó időben...

1 hetes babát ilyen jó időben mikor lehet kivinni sétálni? És mennyi időre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem van egy fiam aki iskolás és el kell menni érte délután, segítség nincs, apuka dolgozik. Ezért kérdeztem, nem azért mert sietek

2011. jún. 8. 21:51
 12/15 anonim ***** válasza:
1 hetes babával maximum az ablakba állj ki!
2011. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egy előző válaszoló vagyok,aki kivitte egy hetesen egy órára.szerintem semmi baja nem lesz,mert egy hete már levegőt szív.az teljesen mindegy,hogy kint vagy bent van,kivéve ah a város legszmogosabb pontjára vinnéd,de nyilván nem.szerintem ha megfelelő az öltözéke,teljesen mindegy.ráadásul a babakocsi jól elringatja.én nem tudom mit kell félteni annyira őket.amikor jöttünk haza a kórházból,a csecsemős azzal engedett haza,hogy már másnap vigyem ki,használjam ki a jó időt.ha meg a másik gyermekedért kell menni,és csak te mehetsz,akkor mi a kérdés?
2011. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

22:51-es, egyetértek Veled!

Persze ha menni kell a másik gyerekért, akkor muszály! És így szerintem kedves kérdező, azért is kérdezted meg itt ezt, mert magad is érzed, hogy egy ekkora picibabával nem tanácsos még nagyobb sétákat tenni! Persze mire ezt a sok választ elolvasod, és míg a többi anyuka itt vitázik , addigra már 2 hetes lesz a babácskád, majd 3, aztán már lassan tényleg viheted nyugodt szívvel órákra is ha az esik jól!

2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
bocs,de az ilyen kicsit nem reagálnak annyira a zajra,ágyúdörgésben is tudnak aludni.nem hiszem,hogy az átlagos utcazaj zavarná őket.biztos jó nekik a babakocsi ringatása
2011. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!