Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen lehet kivinni a...

Hány hetesen lehet kivinni a kisbabát sétálni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hetes.
2011. júl. 18. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Őt már sétálhattad volna eddig is. Dögmeleg van, megfázni nem fog. Esti órákban vidd ki nyugodtan.

Téli babáknál kell figyelni, nyári babát egyből lehet vinni.

2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltál! :)
2011. júl. 18. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Még azt akartam írni, hogy arra figyelj, ha nem muszáj, ne nagyon szuszogjanak be a babakocsiba emberek, bár most nincsenek vírusok és betegségek, azért jobb a békesség :)
2011. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben!És a babára adjak vékony sapkát?vagy nem kell ilyen melegbe sapka rá?
2011. júl. 18. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy vékony kis sapka sosem árt, mert pl most nálunk Pesten elkezdett egy kicsit esni az eső és a szél is feltámadt.. Amúgy merre laksz? :-)
2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szabolcs megyében.azért kérdeztem hogy már ki lehet e vinni babakocsival mert holnap délelőtt mennem kell a védőnőhöz méretni.sapit azért adok rá.köszi még egyszer hogy válaszoltál
2011. júl. 18. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ma 19 napos. Mi egy hete már voltunk sétálni, ezen a héten pedig volt, hogy reggel is és este is. Tegnap meg ma már csavarogtunk a nagyszülőkhöz. Egyik 25 perc autóút, másik 20.

Egy rövidujjú body-t adtam rá,a kissapka pedig készenlétben, ha fújna a szél. Volt, hogy ráadtam.

Egy textilpelussal takartam be.

2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam júniusi, ő 5napos volt, amikor 2órát sétáltunk. És onnantól minden nap.

Mivel nagyon melegek voltak a pelenkába is izzadt sapa nélkül volt. Textil mózes, plusz a kocsi teteje, így is katlan volt a babakocsi.

A kicsi lányommal 2hetet vártam, ő most jan született.

2011. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát lehet h most elítélnek de én mindegyik babámat már a hazajövetel másnapján vittem sétálni nekem is jól esett és a babák is jókat aludtak a levegőn ja mindegyik téli gyerek


vigyél magaddal egy melegebb ruhát is és egy sapit is ha nagyon meleg lesz akkor max nem adod rá de ha hirtelen eső lesz vagy hideg akkor jól jön a melegebb ruha és a sapi is

nálam mindig van/volt egy vékony takaró mert hát ki tudja mikor borul be és kezd esni a baba alatt elfér :-)

2011. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!