Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós anyukák segítség?

Autós anyukák segítség?

Figyelt kérdés
Az újszülött hordozót hátra köthetem úgy hogy a gyerek előre néz az anyós ülésre?
2011. jún. 7. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Menetiránynak ellentétesen kell bekötni 9 kg-ig.
2011. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!!!!Amíg a baba 9 kiló nem lesz és nem ül stabilan addog csak menetiránynak háttal ülhet!!!!Előre is így kell,de ha van elöl légzsák és nem lehet kikapcsolni ,akkor így sem!!!Üdv:rendőr anyuka:)
2011. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, eddig előre nézett ha hátra tettem.
2011. jún. 7. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaaa! Bocsi, a hordozó 13 kg-ig van. Azt addig kell háttal bekötni, az autósülést lehet 9 kg-tól menetiránynak előre.

Első voltam :)

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
19.59 vagyok!Pedig a hordozókat nem is lehet szabályosan és stabilan bekötni úgy hogy az előre nézzen!Nem is beszélva arról,hogy egy kicsi babának iszonyat veszélyes!!!!Mert gondold el,hogy hátulról belétek csattan valaki,Ő még nem tudja megtartani a kis fejét ,oda a nyakigerinc csigolyája:(((Soha ne kösd úgy be!!!
2011. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de fordítva hogy raktad be eddig? Úgy be se lehet kötni. Vagy csak úgy simán betetted?
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne már úgy bekötni??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2011. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meséld már el, hogy hogy kötöd be úgy, hogy a gyerek előre néz? Tényleg érdekel. Nem autós ülésről van szó, hanem hordozóról.
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet a hordozót bekötni sem elöl, sem hátul menetiránynak szembe!!!! NEM BIZTONSÁGOS!!!!

0-18-as gyerekülések többnyire mindkét irányba beköthetők. Ennél viszont az a szabály, hogy amíg a gyermek nem tud stabilan egyedül ülni, addig nem köthető be menetiránynak szembe, csak háttal, mert a nyaki gerinc még nem elég erős egy ütközés miatti fejelőrebukás elhárításához. Anyósülésre pedig csak és kizárólag menetiránynak háttal lehet bekötni ülést, vagy hordozót, azt is csak akkor, ha az első légzsák kikapcsolható, vagy nincs.

2011. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

betettem a hordozót előre nézzen hátul és bekötöttem z övvel a hordozót azon a ponton ahol kell.

De ha elől van akkor menetiránynak háttal kötöm mindig!

Elől 5 pontos van úgy hogy jól be tudom kötni meg ki kapcsolom a légzsákot.

2011. jún. 8. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!