Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterás anyukák segítség...

Vaterás anyukák segítség kellene? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhacsomagot és az eladó azt írta tegnap, hogy ma még tud postázni mert elmegy nyaralni és utána már csak jövő csütörtökön.Én délután akartam fizetni neki mert egyedül vagyok itthon a babával és délután tudom csak a számlájára tenni.Ezt meg is írtam neki mire ő, hogy már elment nyaralni és csak jövő hét végén jön haza és majd 2 hét múlva megkapom.Ezt a nyaralást sehol nem tüntette fel az aukciós lapján vagy, hogy úgy licitáljon aki megakarja venni, hogy hiába fizet csak 2 hét múlva kapja meg.Ti mit csinálnátok?Amikor ő akarja küldeni akkor meg mi megyünk nagyszülőkhöz 2 hétre és nem lesz aki átvegye.
2011. júl. 29. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Én is belefutottam már ilyenbe és elég bosszantó a dolog.

De sajnos sokan nem tüntetik fel a terméklapon, hogy nyaralni mennek ezért főleg nyáron érdemes rákérdezni mielőtt licitálsz.

Én kifogtam már 1-2 negatívot is emiatt, mert a párom vett valamit, én véletlenül többet utaltam(összekevertem egy másik aukcióval), írtam az eladónak, hogy utalja vissza a pénzt.Azt írta rendben, ha megkapja a pénzt, jön a termék.Meg is kapta, meg is jött a cucc, de a pénz sehool még vagy másfél hétig.Felhívtam az eladót, aztmondta ezt a férje rendezi, beszél vele és majd írnak.

Nem írtak én meg adtam egy negatívot.

Másnap megkaptam a sajátomat is tőlük és az volt a megjegyzésben, hogy ő írta nekem e-mailbe (sosem olvastam ilyet), hogy elutazik nyaralni és onnan nem tud utalni bla, bla,bla.

Csak azt nem értem, hogy akkor hogyan küldte el a terméket postafordultával és a nő miért nem említette ezt a telefonban?:)

Azt javaslom, ha nagyon kell a ruhacsomag akkor próbáljátok megoldani a postázást, mondjuk a nagyszülőkhöz, ha már úgyis ottvagytok.Az eladónak szerintem tök mindegy, hogy hová küldi.Ha meg nem szimpi így a dolog, akkor dobj egy negatívot, de akkor nincs ruhacsomag.

Sok szerencsét kívánok az adásvételhez!

7 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyáron ezzel számolni kell. kérd a nagymama címére, akkor megkapjátok. de ha jövőhét csütörtökön tudja postázni akkor nem két hét hanem 1, mivel sztenderd csomagként 1 vagy 2 nap, tehát jövőhét pénteken lehet megkapod, legkésőbb szombaton.

szerintem ezen nem kell kiakadni, 1 hét nem a világ :)

2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Vatera nem egy üzlet, ahová bemész, kiválasztod az árút, kifizeted és hazaviszed. Az eladók nagy része magánember, akinek egyéb ügyei is vannak a a vaterán kívül. Persze megtehette volna, hogy jelzi a terméklapon, hogy nem lesz 2 hétig, de lehet, hogy van neki 200 terméke, akkor meg elég macerás egyesével átírni. Van persze ismerj+ oldal is, de azt meg kevesen olvassák.

Esetedben el kell döntenek, megvárod-e, amíg postázni tud. Ha igen, telefonon, vagy e-mailben leegyeztetitek, hogy hozzátok, vagy a mamához küldje.

Ha nem akarsz várni, írd meg neki, és egyezzetek meg egy semleges értékelésben. Mivel az üzlet ez esetben nem jönne létre, ez a legjobb, amit adhattok egymásnak. Így te kereshetsz gyorsabb eladót, Ő meg jutalék fizetése nélkül visszateheti a csomagot a vaterára.

Ez csak akkor ciki, ha licitálós volt, hiszen rajtad kívül más is megvette volna.

2011. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!