Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es netes fotórendelés? -...

DM-es netes fotórendelés? - segítség, Anyukák!

Figyelt kérdés

Tudom, innen sokan rendeltek így, azért kérdezem itt.


Szóval már feltöltődött 100 darab kép, de utána csak egy üres fehér ablak jött be. Emailben nem kaptam visszaigazolást, a kosárban ott van 100 db kép.


Most akkor még nem fejeződött be a rendelés, vagy csak később kapok visszaigazolást? Vagy hogy lépjek tovább, ha egyszer üres ablak jött be?


Félek, nehogy 2x rendeljem meg a képeket.

Köszi!


2011. ápr. 26. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal megjött a visszaigazolás, szerintem nem sikerült elküldened!
2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg újra feltölteni. Én is mindig megkaptam azonnal a visszaigazolást.


De ha véletlen mégis kétszer töltöd fel, hívd fel az ügyfélszolgálatot!


Ügyfélszolgálat elérhetősége:


Hétfő-csütörtök: 08.30-17.00


Péntek: 08.30-16.00


Tel.:


+36-1-451-1080

+36-1-451-1086

+36-1-451-1090


E-mail: dm-digifoto@cewecolor.hu


Én egyszer hívtam őket, mert naptár készítésnél elakadtam, és készségesen segítettek!

2011. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsinyítsd le az ablak méretét. Nem tudom, hogy milyen böngésződ van, én a Google chorme-ot használom, ott a jobb felső sarokban van egy villáskulcs, arra rákattintani, és a Zoom-ot leveszed kisebb százalékra, mert annak a fehér ablaknak az alján van, hogy Tovább...

Ha internet explorer-ed van, azon is tudsz kicsinyíteni...

2011. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Simán neten keresztül próbáltam, de aztán letöltöttem a szoftvert és úgy már sikerült.
2011. ápr. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!