Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőre váltottatok...

Milyen fürdetőre váltottatok a fürdető kenőcs után?

Figyelt kérdés
Johnson's-t próbáltam, de az kiszárította a bőrét.
2011. jún. 6. 21:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Extra érzékeny a fiam bőre, ekcémára hajlamos... Gy 2 évesen is fürdetővel fürdik (főzök belőle folyékonyt, pumpás adagolóba töltöm) és a kádba Neogranormon habfürdőt rakok. Soha semmi baja nem lett tőle.
2011. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: samponnak meg a níveát használjuk - kék színű érzékeny bőrre
2011. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gabi szappanmentes fürdető, és Babé hipoallergén babasampon.
2011. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs gond a Johnson's-al. előtte, vagy utána babaolajjal kend át a bőrét, hátha segít.
2011. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Gabi, Baba, DM sajátmárkás,
2011. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Off laptetős válaszolónak: hogyan főzöl folyékony a gyógyszertáriból???
2011. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
előtte -utána babaolaj????Csóró gyerek,megfullad ebben a melegben tiszta olajos börrel.Oda a bőrlégzés,eltömíted az összes pórusát:(Gondolj bele ,Neked milyen érzés lenne ha 30 fokban bekennének olajjal.A Jonson's nagyon allergén,kevés babának jó!Én az 1 évesemet még mindig fürdetőkenőccsel fürdetem,de ha váltok majd egyszer,Babé-ra,vagy Biodermára fogok.Üdv:kozmetikus anyuka
2011. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs gondunk a Johnson's-al, de használunk Neogranormont is, mikor melyik kuponos. Sampont a Johnson's kamillásat használom a buksijára.
2011. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
08:02 elhiszem, amit írsz. én se használom szívesen hasonló okok miatt, de neki nem száraz a bőre. akkor viszont megkérdezem: mire való pontosan a babaolaj, ha nem erre? kaptam ajándékba és fogalmam sincs mire használjam el. a tájékoztatóban meg ezt írták, hogy így kell. de akkor meg mi a különbség az olaj és a krém között, ha mindkettőt testápolásra írja. nem igazán értem :) remélem föl tudsz világosítani
2011. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
folyékonyt úgy csinálsz, hogy addig hígítod meleg vízzel (elég sok kell), amíg nem folyik
2011. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!