Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőre váltottatok...

Milyen fürdetőre váltottatok a fürdető kenőcs után?

Figyelt kérdés
Johnson's-t próbáltam, de az kiszárította a bőrét.
2011. jún. 6. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én a Gabit használom, nem volt vele probléma!
2011. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A Johnson's nálunk se vált be. Babámnak is szárította a bőrét, de még nekem is. A Gabit használjuk. Teljesen jó.
2011. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Gabi terméket használunk: fürdető, sampon, krém, hintőpor minden. Soha nem volt semmi probléma.

2011. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Gabi vált be. Lehet kapni kis kiszerelésben a DM-ben próbáld ki, ha beválik vehetsz nagyobbat is.
2011. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannosat veszem. Nálunk a Gabitól pöttyes lett a háta.
2011. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Gabi vált be. A Rossmannosat én is nézegettem, de szerintem büdös, így maradtunk a Gabinál.
2011. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Büdös a Rossmannos? Mi kaptunk egyet ajándékba, azóta is ilyet használuk, mert annyira jó az illata.
2011. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Johnson's-ra váltottunk 3 hós kora után, de 21 hósan kiderült, h ekcémás, és a bőrgyógyász ismét a gyógyszertári krémet javasolta, így azóta (most 2 éves) azt használjuk, és szép a bőre, nem ekcémás.
2011. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 alaszka ***** válasza:
A Johnsons nekünk se volt jó, mi Rossmann-ost használtunk már kb. 3 hónapos korától, sosem volt tőle baja, abból is van többféle, de a samponjuk is jó. Gabit is használtunk az se rossz.
2011. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én Gabira váltottam!!De annyira nem tetszik az illata..és nagyon felemelték az árát!!!

Most mindenből Babylove-at vettem(DM-es).Fürdető, sampon, testápoló!!!

Annyira jó az illata, olcsóbb ,jobb, szóval nekem nagyon bejött,és persze a fiam bőrének sincs baja tőle!

13hós.

2011. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!