Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha főzihez minden nap csirke...

Ha főzihez minden nap csirke (pulyka) husit adok az nem baj?

Figyelt kérdés
Kb. 1 jégkockányi a husi és kb. 1,5 dl a főzelék. Adjak mindennap húst is hozzá vagy néha natúran adjam a főzeléket? 7 hós a fiam.
2009. márc. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adok mindenn nap, kivéve ha spenót a menü, ahhoz tojássárgája van, de mi már 10 hósak vagyunk. 7 hósan is kapott már minden nap husit.
2009. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos kortól nyugodtan add a főzelékeket feltéttel, mert így táplálóbbak és a fehérjére is szüksége van a babádnak. Nem csak csirkét és pulykát adhatsz neki. Kaphat sovány malac, borjú-, sertés- és marhahúst is. A borjú- és marhahússal óvatosan kell bánni, mert ha tejérzékeny van a családban, inkább még ne add. 8 hónapos kortól meg jöhet a baromfimáj, túró és a sajt feltétként.
2009. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
nem baj,én is minden nap adok húst,csak én még sertést is szoktam.Meg csirkemájat,heti 1x.Nyugodtan variáld.
2009. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
"Bajnak" nem baj, de én személy szerint túlzásnak tartom a mindennap husit. Ez az én véleményem. Én 11 hónapos fiamnak heti 1-2x adok husit, ne hüledezzetek, igenis rengeteg fehérjedús zöldség is van illetve különböző nagyon egészséges gabonapehely. Hangsúlyozom: nem hagyjuk ki a husit, de nem orrba-szájba adom neki, bár tudom a magyar konyhára a húst-hússal a jellemző, de szerintem nem egészséges, te sem eszel mindennap húst vagy igen? A mértékletesség szerintem nagyon fontos. Megjegyzem 11 kilós a fiam, 81 cm és hála még nem volt beteg - mielőtt bárki "sajnálná" a Drágámat :)
2009. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!