Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés ellen gyógyszert...

Székrekedés ellen gyógyszert vagy kúpot adtok e a babának?

Figyelt kérdés
Valami Testomisant meg Menofaktort ajánlottak.
2009. márc. 19. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
fontos lenne tudni mennyi idős és mit eszik. Mert ha hozzátáplálsz akkor p, őszibarack, körte, sütőtököt, szilvát próbálnék első körben, a szirup neve Laevolac amit mi próbáltunk székrekedésre de nem használt, csak a glicerines kúp.
2009. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bír kakilni akkor glicerines végbélkúpot kell feltenni, és nemsoká lesz.

Vagy a laevolac szirup is jó.

Mennyi idős a picurod? Szerintem elöbb próbáld meg a természetes dolgokat, sárgabaracklé, narancslé, kamilla tea, vagy bébiételek közül a paradicsomosak, szilva desszert, és utánna a gyógyszer ha ezek nem segítenek.

Mi is szenvedünk a 10 hónapos fiammal.

2009. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kúptól általában kijött a dolog de hmm... hát akárhogy emlékszek vissza útáltam amikor nyomkodták anyuék a hátsómba a kúpot:) de jobb volt mint küszködni a kakival:) szerintem kúp
2009. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én diétára fogom, ha valami megfogja a hasát. Alma, krumpli, sok-sok répa, sütőtök, ilyenkor őszilét, vagy sérgabaracklét iszik. Két három nap és renbe jön. Szerencsére ritkán van ilyen.

10 hónapos

2009. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csakis a cukros kamillateát adtam.

Hozzátáplálás óta nincs ilyen gond, de akkor már adhatod az üveges bébi őszilevet.

Gyógyszert még véletlenül sem adnék neki.

A kúppa egy idő után majd azt éred el, hogy nem tud rendesen kakilni.


Ha tápszeres a babád, váltsatok tápszert.

De nagyon kevés az infó amit adtál.

2009. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja igen mi még csak 3 hetesek vagyunk. DE most lázmérőztünk és elindult a kaki egy kicsit hál Istennek. Nagyon sokat pukizik. KÖszönöm azért a válaszokat.
2009. márc. 19. 15:54
 7/7 anonim válasza:
Én a Milumil AR optima mellett tehéntejet is adok a babámnak,pedig csak 2 hónapos. Szoptatom is,de sajnos kevés a tejem, így muszáj voltunk a tápot is bevezetni, viszont ettől rettenetesen székrekedése volt. Annyira már, hogy muszáj voltam lázmérőzni,és csak így tudott kakilni. A házi orvosunk javasolta, hogy előbb kis mennyiségben adjunk hígított tejet,majd ha nem fáj a pocija akkor fokozatosan többet adhatunk. A tápszer váltás meg csak még jobban irritálja az emésztőrendszerét.Azóta minden este kap kb. 180 ml tejet egy pici cukorral, megszűnt a hasfájása is, sokkal nyugodtabb és éjszaka is alszik vagy 6 órát, reggelre pedig szépen kakil is mindenféle erőlködés nélkül. A nap többi részében tápot kap vagy szoptatom.
2013. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!