Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lázas 6,5 hónapos babánk?

Mitől lázas 6,5 hónapos babánk?

Figyelt kérdés
Kislányunknak már második éjjel felmegy a láza 38,1-38,3-ra. Doktornéninél voltunk minden rendben, akkor mi ez?
2009. márc. 19. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol mértél ennyit?
2009. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Amíg csak hőemelkedése van,nyugodtan foghatod fogzásra. Egyékbént hatalmas segítség volt kedves 1.válaszoló.
2009. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Popsiban mértem és már levontam a 0,5 fokot.
2009. márc. 19. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hol mérted ezt az értéket! Igen, lehet a foga is, de szerintem fölösleges mindent arra fogni. 3 nagy gyerekem van és bizony én soha sem vettem észre semmiféle fogzási tünetet. Igen, ez az én szerencsém.. kedves második. Az én kislányom is 6,5 hónapos és még nála sincsenek ilyen tünetek... Tehát, ahhoz, hogy az ember segíteni tudjon így látatlanul, igenis fontos akár ezt is megkérdezni.
2009. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem figyeld a babát és ha nem nyűgös, nem lesz más tünet, akkor egyelőre ne foglalkozz vele. A láz csak egy tünet, védekező reakció. Ha nappal is magasabb a hője, lehet, hogy bujkál benne valami és néhány napon belül kiderül, mi okozta a magasabb értéket. Valóban, a foga is lehet, de azt gondolom az orvos látta volna, ha meg lenne duzzadva az ínye..
2009. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk is ugyan ez volt kb.egy hete,hogy egy napi meg éjjel is 38fokos láza volt a fiamnak,elvittem a dokihoz megnézte és semmi baja.Megnézettem vele,hogy nem-e a foga jön,de nem attól van:(.Vettem neki a gyógyszertárban Cebion cseppet,most azt kapja.Három nappal ezelőtt elkezdett köhögni meg folyik az orra,szerintem ennek az előszele volt láz.Felhívtam a dokit azt mondta vegyek neki Stodal szirupot meg mentolos balzsamot a hátára kell kenni és ha nem múlik el egy hét alatt akkor vigyem el.Már szépen javul.

6.5hós fiúcska anyuja

2009. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!