Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az ha a babámnak mindig...

Baj az ha a babámnak mindig ugyanazon az oldalon van a feje mikor alszik? -hiába teszem le úgy hogy a másik oldara fordítom a fejét.

Figyelt kérdés
Bár még csak 8 napos, de félek, nehogy gond legyen a későbbiekben, eldeformálódás vagy bármi. :-(
2009. márc. 19. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

deformálódhat, igen.

nekem a kórházban a következőt ajánlották és bejött:

mindig úgy tedd le aludni, hogy egszer a kiságy egyik felén van a feje, aztán a másikon. így tul.képpen te szabályzod...

fiam 10 hós, gyönyörű a feje, egyáltalán nem feküdte el.

2009. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az oldalán altattam (más ok miatt) és hol egyik, hol másik oldalára fektettem felváltva.
2009. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám csak hanyatt és jobb oldalra forditott fejjel volt hajlandó aludni!Forgattam,rakosgattam a fejét de mindig csak úgy volt hajlandó feküdni és aludni.Igy feküdt a hasamban.Az én babám feje 1 hónap alatt eldefomálódott,lapos lett az a fele.Nagyon meg voltam ilyedve! Már ki is támasztottam neki stb.A gyerekorvosunk megforgatta a fejét és nem fájt neki ezért azt mondta hogy majd ahogy nagyobb lesz akkor forgatja máshogy is. Valóban igy lett! Kb.3 hónapos korában azt vettük észre hogy a másik oldalra hajtja a fejét és úgy alszik,és forgatja minden irányban.Azóta 4,5 hónapos de már nagyon szépen kerekedik a feje/már alig észrevehető/.Azt javaslom hogy a gyerekorvosotokkal nézesd meg mert lehet hogy le van tapadva egy izom a nyakába és akkor tornáztatni kell.Ne aggódj!Minden jót!
2009. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövőhéten jön a gyerekorvos és mondom is neki, addig meg próbálkozunk.
2009. márc. 19. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!