Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 14 hónapos lessz. Ha...

A lányom 14 hónapos lessz. Ha elhagynánk az éjjeli szopikat lehet, hgy nem ébredne fel?

Figyelt kérdés

Minden éjjel e´bred 3x.Csak cicivel alszik vissza.

megvárjam még magától elhagyja,esetleg én vegyem el töle??

Ìgy maradna az esti szopi.

Már nem olyan kicsi de a minden éjjeles 3x e´brede´s ma´r kikészít.

Születe´sétöl így van.Szerintem már csak megszokás.

Igaz 1 éves koráig 4x 5x ébredt....

Mindent eszik,vacsira is jó adagot.+szopik alvás elött.


2009. márc. 19. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. Szerintem te vedd el tőle. Nekem majdnem két éves koráig kelt fel ennyiszer éjszaka és amint elvettem tőle a cicit rögtön átaludta. Az első hét nehéz lesz adj neki vizet helyette (ezt nem fogja később kérni), de tartanod kell magad az elhatározásodhoz. Második harmadik naptól már csak megszokásból fogja kérni, aztán szépen lassan nem is kéri. Nekünk kb 1 hét volt. sok sikert
2009. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

tuti felébred-de csak megszokásból.ő már elég nagy,h végigaludja az éjszakát.persze,hogy jó a cici-de ne gondold,h nem tudod máshogy visszaaltatni-csak igy a legkönnyebb.biztos nehéz lesz pár napig-amig nem adsz neki,de ha kitartó vagy,pár nap alatt megszokja-és te is ki tudod aludni magad.olvasd el a suttogót....nagyon sokat segithet

2009. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 1 éves és ezzel küzködök mint te sőt elkövettem azt a hibát hogy ezmiatt velem alszik. Fárasztó volt felkellni hozzá annyiszor! Én sem tudom mit csináljak! Nekem el sem fogadja a cumiüveget éjjel! Talán a járkálastól aludna vissza,nahát az is fárasztó éjjel!
2009. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rebeka nekem sem cumizik,és az üveget sem fogadja el.

Csak úgy repül a cumi és sír töle.

Az a baj cici nélkül nehezen alszik vissza,felébred teljesen a sírástól.

Lehet muszály lenne 1 hétig kitartanom.Eddíg 1x próbáltam de 2 nap utánn feladtam.Túl fáradt voltam.

napközben is csak 1x1 órát alszik.

2009. márc. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!