Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után lehet kiváltan...

Mennyi idő után lehet kiváltani a szopikat?

Figyelt kérdés

Bébim 6,5 hós és már "amit elé rakok" mindent megeszik!Egész nap meglenne szopi nélkül!

ilyen egy napunk:reggel szopi/addig nem kap mást míg nincs meg a reggeli anyatejcsi adag/délbe:főzi,délután gyümölcs,este tejép.

Napközben három óra hosszát fenn van a bébim 1/2vagy 1 órát alszik!persze mikor álmos,cicin alszik el,akkor mindig kortyolgat egy keveset!


2009. aug. 29. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leválasztja majd magát!Ha nem teher neked szopiztatni, vagy esetleg nem kell visszamenned dolgozni, akkor szerintem ciciztess még:minél tovább szopik annál erősebb immunrendszert építesz fel neki!
2009. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát amikor te úgy érzed,hogy eljött az ideje!Ha nincsen kedved ciciztetni,akkor azért reggel és este még amig tudod szoptasd!Napközben meg amikor gondolod,de ha már napközben nem kap tejet,akkor az se probléma,szerintem!

Jó egészséget nektek!:)

2009. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod már szoptatni, már kiválthatod tápszerrel. De az muszáj egy éves koráig, legalább reggel és este.
2009. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!