Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szoptat ÉS tápot is ad,...

Aki szoptat ÉS tápot is ad, tehát vegyesen etet, az miből adja a tápot a babájának?

Figyelt kérdés
Cumisüvegből? Nem zavarja össze a babát?
2009. márc. 18. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
3 hetes kora óta kap tápit, az elejétől üvegből. Most 5 hónapos és még szopizik is. Sztem semmi bajt nem okoz.
2009. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem öt hetes a babócám,sajnos ő az elejétől kezdve lusta szopizni,a ciciből a "végét" sose eszi ki, így viszont adnom kell neki tápszert is.Van olyan cumisüvegünk amiből erősen kell szívnia, semmire se mentünk vele...Most olyan cumisüvegből kapja, amiből könnyebben jön a kajcsi.Nekem nem zavarta össze, ugyanúgy szopizik, talán annyi hátrány lett, hogy továbbra se szívja ki rendesen a cicit,így éhes marad...

2009. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az en babamat sem zavarja ossze,ejjel,reggel,delben szopizik,delutan,este tapot kap cumisuvegbol.
2009. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz cumizavaros? vagy ezzel is csak remitgetik az anyukakat?
2009. márc. 18. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2 hónaposan kezdett cumizavaros lenni, pedig én csak kamillateát adtam neki a hasfájás miatt. Nem tudtam miért van mindig fél órás visítás, ha cicizni akarunk. Aztán 1,5 hónap szenvedés után le is álltunk a ciciről, már nem bírtam és csak éjjel szoptattam meg, álometetéssel. Azóta adok neki tápszert, máig is cumisüvegből issza (sőt, még a főzeléket is néha), meg van bolondulva a cumijáért, ha meglátja, már akkor "röpköd".
2009. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Cumisüvegből. Háromfajta cumisüvege van, hét hónapos, még szoptatok. A cumizavar gyerekfüggő.
2009. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

4 hónapos a manóm. 3 hónapja eszünk úgy, hogy előbb szopi, utána tápi cumiból. Nincs semmi gond, sőt annyira imád cicizni, hogy néha csak úgy szeretetből is akar!

2009. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ize, kerlek benneteket ne pontozzatok le a valaszadokat, nekem _MINDEN_ valasz hasznos, a pozitiv is, a negativ is.

koszonom

2009. márc. 18. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hetes kora óta kapta párhuzamosan a cicit és a tápszert. Cumisüvegből adtam neki a tápot a kezdetek óta. Nagyon jól magvolt egészen 10,5 hónapos koráig a kettővel együtt, és most - lassan 1 évesen - pont a cumisüveg volt az, amit "eldobott". Abból már nem hajlandó inni, szopni pedig még mindig szopik.
2009. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!