Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még fekvő helyzetből nem...

Ha még fekvő helyzetből nem ült fel a baba attól ő még ülhet ha játszik?

Figyelt kérdés

Mert ha én ültetem le minden támaszték nélkül tud ülni,de magátol még soha nem probálta.

9 hónapos a baba


2011. jún. 2. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hisz a legtöbb baba előbb ül ha leteszed, mint felüljön magától. Ahhoz sokat kell hason lennie, hogy rájöjjön. Az én kisfiam is csak most jött rá, pedig 6 hós kora óta stabilan ül. Most 9 hós lesz.
2011. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én fiam csak mászásból tud ülni, vagy ha 4kézláb feltornássza magát... 6hósan már mászott, és kb 8-9 hós kora körül jutott oda, h egyedül ült. addig néha az ölemben, ha úgy volt, amúgy nem ültettem, mert a gerince még nem készült fel. és amíg magától nem jön rá, addig nem is kell.
2011. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az enyém is vagy 2 hónapig úgy játszott,hogy nem tudott magától felülni.De már meg is őrölt volna fekve.10 hónapos volt amikor felült magától!!!
2011. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Amig magától nem ül fel, addig TILOS felültetni, mert ezzel tönkreteszed a gerincét! Ugyanis az izmai csak akkor lesznek eléggé fejlettek, ha egyedül fel tud ülni. Elég baj, hogy felülteted, ezzel a mozgásfejlödését akadályozod.

Ha eddig nem eröltetted volna, akkor már régen megtanulta volna egyedül, de úgy, hogy nem terhelte volna túl a gerincét.

2011. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Amit az utolsó írt ,az mostanában nagyon megy.Minket régen mindenhogy ültettek!Még párnákkal ktámasztva is,mert egy 8 hónapos gyrek nem szeret ám mindig feküdni!!!!Hanem ordít!Mert semmit nem lát!És azért nincs minden 30 éves ember tolószékben!!!Túl van ez misztifikálva egy kicsit,úgy mint a komp kérdés,meg a fényvédővel kenegetés 10 percenként!
2011. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos és ha megkapaszkodik valamiben felhúzza magát ülésbe és stabilan minden támaszték vagy kapaszkodás nélkül ül.Még nem tud mászni így mászásból nem is tud leülni.
2011. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó előttivel.


És az utolsónak üzenem, hogy anyukám gyerekorvos, és annak idején is kimondottan ellenjavallt volt ültetni a gyerekeket azelőtt, hogy maguktól ültek volna fel. Attól, mert sokan azt hiszik régen minden más volt, még nem feltétlenül van így.

És nagyon sok dolog van, ami régen rossz volt, és ma is ugyanúgy hiba. Pl. az ültetés. Csak aki nem tud érvet, a múltat veszi elő - gyakran helytelenül. Mint most is.

2011. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs, 20.11-e értek egyet, és 20.16-nak üzenem.
2011. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A 20:11-es vagyok: 54 évesen, négy felnött gyerekkel nem állithatja a 20:16-os, hogy a mai divatot követem, ez már akkor is igy volt, amikor a gyerekeim voltak picik.
2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ha nem ültetted volna, már tudna ülni. ne ültesd fel, nem hülye, tudja, hogy ha egy kicsit hisztizik anya jön és már csinálja is helyette.
2011. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!