Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is "hasizmozik"? 5...

Más baba is "hasizmozik"? 5 hónapos lesz a lánykám,2 hete fekvő helyzetből felemeli a fejét-vállát (mint mikor hasizomgyakorlatot csinálunk), még a rugiját is fogja a térdénél és húzná magát.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
De édes lehet:))!
2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 és fél hónapos,és már 3 hónapos kora óta ezt csinálja. Szerintem olyan hasizma van,hogy megirigyelhetné bárki.

És ennek ellenére még nem ül fel egyedül és nem is mászik.

Érdekes. :-)

De nagyon édi,mikor csinálja!

2010. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálja mikor nincs rajta ruha akkor meg a combiját fogja meg és úgy tornászik.Szerintem fel akar ülni mert amikor segítek neki akkor olyan kis boldog:)
2010. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De gyorsak voltatok! :)

Nagyon cuki ilyenkor! :) Nem ültetem, ha néha odaadom az ujjamat szépen felhúzza magát, és elégedett sóhajtást produkál mikor ül, de azonnal engedem is vissza, ami már kevésbé tetszik Neki. Olyan édes ahogy próbálkozik! :)

2010. febr. 26. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj de cuki lehet:))) Én lányom 4 hós ő is ezerrel erőlködik felfelé, mondjuk nem fogja meg hozzá a ruciját meg én nem segítem ülésbe, mert félek hogy rosszat tesz a gerincének. (mondjuk ő még tényleg kicsi az üléshez).
2010. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az én fiam is 5 hónapos lesz jövő héten és ő is ezt csinálja. Van amikor elborul oldalra, akkor meg abban a pózban emelgeti magát. Ma például így oldalt emelkedett, egyik kezével a szőnyegen támaszkodott, másik kezével meg az én nadrágom szárát húzta, nem tudom mit szeretett volna, de nagyon próbálkozott.:)
2010. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De édik! :D:D

Néha Ő is eldől oldalra. Olyankor átlököm hasra, nagyon szeret úgy lenni, de ha megunja, visszafordul és folytatja tovább, néha tök be is vörösödik a kis feje az erőlködéstől :)

2010. febr. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!