Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet megoldani ottonró...

Hogyan lehet megoldani ottonról való hosszabb távollét esetén, hogy a tápszer meleg legyen/maradjon etetési időre? Hiszen nincs mód vizet forralni, az én termoszom pedig alig bír ki egy órát a frissen megtöltött cumisüveggel melegen.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a frissen forralt vizet szoktam ráönteni, és nekem termoszban 4-5 óra alatt hűl le, akkor pont ehető.

2009. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem csak egy jó minőségű termosz vált be. Kb 12 óráig tartja a meleget. Én felforraltam a vizet beletöltöttem a termoszba. Lehűtött vizet is vittem.Plusz egy jól zárható dobozba tápszert. És ahol éppen jártunk ott készítettem el a tápszert frissen. Hogyha még forró volt akkor kevertem a lehűtött vízzel.

2009. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

A megoldás Prince Lionheart mobil cumisüveg melegítő! Nekünk nagyon bevált, nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon praktikus a csomagolása is. A következő linken megnézheted: [link]

2009. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

bifiduszos tapszert le ne forrázz, mert elmegy belole a bifidusz :)

(komolyan)


mi még nem mászkáltunk sehova nagyon, vagy amikor igen, mindig felmelegítettem a babavizet, és frissiben csinaltam tapszert.


esetleg megprobalhatod azt, hogy a cumisuveget betekered alufoliaba, es ugy rakod el, hatha az segit rajta, bar gondolom feloranal tobbet nem nyersz vele :(

2009. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még egy kérdés: a tápszert csakis frissen szabad adni, az van ráírva. Akkor ebbe hogyan fér bele a több órányi állás üvegben?
2009. márc. 18. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:

a korhazban azt mondtak nyugodtan csinaljam meg egy napra (12 oraval elore), ok is ugy csinaljak.. hat koszi, en frissen csinalom..

de sokan csinaljak sokkal elobbre (kenyelmes es mukodo dolog, lehet en is atallok, csak meg tul "friss" anyuka vagyok), mukodo dolog.. pocseklasnak erzem, de a megmaradt tapot ki szoktam onteni, nem varom meg vele a kovetkezo etetest, pedig az csak 3 ora

2009. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

harmadik voltam

Szerintem ne csináld meg előre a tápszert, mert utána nem lehet odaadni!!!

Mi a zselés cumisüvegmelegítővel (5,990,-), amit ajánlottam a következőképen csináljuk: külön teszünk el tépszert mondjuk egy műanyag tejtárolóba, friss babavizet töltünk a cumisüvegbe belerakjuk a melegítő tokba és így megyünk el otthonról. Az evés idő előtt 10 percel eltőrjük a patront a melegítőbe, ami felmelegíti a vizet. Amikor megfelelően langyos egyszerűen hozzá öntjük a tápszert. Kész a friss eszi!

Így kb. 4 órás távolléteket simán megoldunk :)!


Remélem segítettem, boldog babázást!

2009. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

harmadik voltam

Bocs, újra én! Ezt a melegítési műveletet a zselés cumisüvegmelegítővel korlátlan számban megismételheted, nem egyszeri alkalomra szól! Szerintem nagyon jó kis találmány!

2009. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vettem egy hagyományos felnőtt termoszt. A babtermoszok semmire valók. Minden reggel forralok vizet, mikor megfelelő hőmérsékletűre lehűl, beleöntöm a termoszba, és ez estig sem hűl ki. Ha megyek v.hová viszem a termoszt, tápszert, cumisüveget, mérőkanalat, beleöntöm a c.üvegbe a vizet, kanalazom a tápszert és kész is. Én nem szoktam előre tápszert készíteni, bár tudom, hogy a kórházban így csinálják.

2009. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a babtermosz babatermosz akart lenni.
2009. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!