Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok minden ruhadarabját...

A babátok minden ruhadarabját kivasaljátok mosás után?

Figyelt kérdés

Ez alatt legfőképp a zoknikat is értem. Én azokat is ki szoktam vasalni. Azért lennék erre kíváncsi, más is szokta-e, mert hiába csak kézzel mosom őket, pár napi használat után bolyhosodnak. Minden nap új zoknit adok a fiamra, s azt követően mosom.

Ti hogy szoktátok? Bolyhosodnak úgy a zoknik?


2011. jún. 1. 23:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

minden ruhát vasalunk amit lehet vasalni, tehát farmert, plüss melegítőt..stb. nem. A zoknit sem.

Én vettem még régen egy boholytalanítót, azzal szoktam a zoknikat és más egyebet is boholytalanítani. Szerintem a zoknikat nem kell vasalni, főleg, ha már nem újszülöttről van szó. Én a lányom fél éves koráig mostam mindent külön, aztán egy-két ruháját kimostam a mi ruháinkkal, nem történt semmi, azaz nem volt kiütése, egyéb baja, így azóta együtt mosom a ruháinkat.

2011. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én vasalom a bodykat, rugikat, textilpelusokat, a nadrágokat, ingeket, ruhákat, az ágyneműjét, lepedőit.Amit nem vasalok: sapkák, zoknik, harisnyák, törölközők.De ezek nem is szoktak gyűröttek lenni.Nekem még soha nem bolyhosodott semmi, pedig már 8 hónapos.Nem minden nap használunk zoknit, én itthonra a rugit jobban szeretem rajta.Ha nagyon meleg van a lakásban, csak egy kis napozó van rajta zokni nélkül.
2011. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Semmit nem vasalok a férjem ingeit kivéve. Viszont szépen tudok teregetni. :)
2011. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fiam 1 hónapos koráig vasaltam mindent. Azóta csak azt vasalom, ami gyűrött. Szerencsére nem érzékeny a bőre semmire. Ebben ai időben nappal nem adok rá zoknit, így nem bolyhosodik. :D Vannak jobb dolgok is a vasalásnál, sajnálom rá az időt. Inkább játszom a gyerekkel.
2011. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Lassan 3 hónapos a fiam, és MINDENT vasalok neki. A zoknit is... :) Nem bolyhosodik soha egyik sem.

2011. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én kifordítva mosom a ruhákat így kevésbé bolyhosodnak, vagyis inkább a belsejük.

Én mindent vasalok neki, azoknikat is vasaltam, erről most szoktam le, hogy 6 hós lett. Képes vagyok még a textil előkéket is kivasalni ha kunkorodik az alja:):):):)

Anyám jókat mosolyog rajtam:)

2011. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
Csak azért le lettem pontozva mert odaírtam mennyibe kerül a legkomolyabb szárítógép. Nem kellene már kicsit visszavenni a tipikus magyar irigységből? Bár biztosan jó szórakozás ha valakinek nincs más öröme.
2011. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bogyo110 ***** válasza:
Én még mindent vasalok 4 hónaposomra !a mi csucsszuper hatodik érzékü mosogépünk ugy gyüri a ruhákat mint a huzat!De ha nem gyürné akkor is vasalnám mert igy puhábbak is!
2011. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

12:23 Engem is folyton lepontoznak amikor megemlítem,hogy külföldön élek(és mennyire más ott minden).


Dehogy a kérdésre is válaszoljak:Sajnos a zoknik és ruháink is bolyhosodnak,igaz én mosógépben mosom őket,de viszont nem vasalom a zoknikat.

2011. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!