Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első mosás: tényleg kell...

Első mosás: tényleg kell bármi mosószer? Egy hetes a kisfiam, összegyűlt egy adag mosnivaló, főleg bodyk meg rugik, amik 1 - 1,5 napot voltak rajta, meg böfikendők, lepedő, szóval most ehhez tényleg kell bármi vegyszer?

Figyelt kérdés
Nem elég, ha csak berakom 40 fokon egy kis ecettel?
2011. márc. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi brendonos folyékony mosószert és öblítőt használunk.
2011. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én baba mosószert használtam és ecetet
2011. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én ugyanazt használtam mint a miénkhez csak jóval kevesebbet mindenből.
2011. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dreft sensitive, öblitő nélkül, és nagyin finom illata van, valamint érzékeny bőrű babáknak is nagyon jó.
2011. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is Dreft-et használtunk. A komolyabb foltokat ugyan nem vette ki, de amint írtad 1 hetes a baba, ő még nem koszolja össze a ruhácskáját.
2011. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal mosd,amivel azelőtt kimostad mielőtt először ráadtad!
2011. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én coccolino sensitivet használok a gyerek ruhákhoz és ariel mosóport.
2011. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Ariellel és fehér Lenorral mostam már a legelső ruháit is, akkor is, amikor még meg se született, és rendezgettem a kapott rucikat.
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem hasznaltam, de tetsverem varandos es mosodiot vett, azt mondja arrafele(Ausztriaban) min denki ezt hasznalja akinek babaja van.

amugy en persilt hasznalok, de amikor valtottam arielre tele lett kiutesekkel, mert az sokkal erosebb.dokino azt mondta kell a mososzer de csak csinjan vele, es mindig ugyanazzal mossak.

2011. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!