Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haj mosás! Nálatok is ennyire...

Haj mosás! Nálatok is ennyire problémás?

Figyelt kérdés
17 hós a babám,de pár hete egyszerűen örjöng ha hajmosás van.Esküszöm ha csak a haját hátul bevizezem szivaccsal akkor már azonnal feláll és kegyetlen zokogásba kezd:(!Ez annyira eldurvult h már csak akkor mosom a haját mikor szabadnapos a férjem.Így heti 2szer tudunk hajat mosni.Persze akkor is nagyon sír de mégse egyedül kell mosnom.Kicsinek minden nap mostam neki és semmi baj nem volt.Utálta ha lezuhiztam neki eddig is de pár hete katasztrófa.Bő 1-1,5 hónapja 3szor kellett pakolást tennem a fejére koszmó miatt és az nagyon nem jött be neki.Lehet talán amiatt van?Azóta sír ennyire.Vagy másnál is ilyen problémás a hajmosás?Na de ennyire?
2011. jan. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szia,az én fiamnak is annyi koszmó volt a fején,hogy minden este kennem kellett neki,amit persze ugye le is kell mosni.kb.1 éves koráig nem volt gond a hajmosás,most 3 éves,de én vagyok tiszta ideg tole,amikor eljon a hajmosás ideje.én is heti 2x mosom neki,de már attól félek,hogy a szomszédok azt hiszik,hogy a borét nyúzom,mert annyira ordít.mitha az fájna neki.de miután megtoroltem,elkezd nevetni,és azt mondja,hogy nem is fájt.szóval nemcsak nálad van ez.ja,és én már az eszemet tudtam,amikor még emlékszek rá,hogy én is milyen hisztit szoktam ledobni.de azért bízok benne,hogy az én fiam is megszokja,vagyis muszály megszoknia,én is megszoktam,itt vagyok,addig viszont nekem kell turnom az ordítást az egész hajmosás alatt.
2011. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Babè sampont, 2-3 hajmosás után elmúlik a koszmó, 1500ft kb, de mi 1 éve azzal mossuk a gyerek haját, nem kell belőle sok, és nem csíp!

Nálunk is heti 2x van hajmosás, apával fürdik, psncsolnak, és a végén apa is hajat mos, lányunk is, így már nem sír annyira, mert bele fekszik a vízbe apa tarja, játszanak, vizes lesz a haja, már csak samponozni kell, utánna pohárral gyorsan leöblítem és kész is,

Vettünk fürdőjátékokat, meg üres flakonokkal pancsol, így elterelődik a figyelme!

A tescos fürdőjátékok nagyon jók, olcsók!

2011. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek a szomszédok mit gondolhatnak:(?

A BABE sampon nem volt jó.Nekünk bőr dokihoz kellett menni vele. Őt semmi fürdő játék nem köti le ha hajmosás következik:(.

2011. jan. 6. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, születésétől fogva ordít, ha a haját mossuk.

Kb másfél éves korában ketten kellettünk hozzá a férjemmel, ő lefogta, én mostam. Most már elég csak a férjem (ő fürdet nálunk), most csak sír, de legalább nem kapálózik.

Nyáron 2 naponta mostuk neki, most heti 1-szer.

2011. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fiam 16 hónapos,heti egyszer mossuk a haját.van néha extra mosás,amikor beleken valamit.az ordítás nálunk is megy.ő nem hajlandó belefeküdni a vízbe,így zuhannyal öblíti neki az apja.én a mai napig utálok hajat mosni.ez van
2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 5 hós korától babauszira hordjuk!Simán első alkalommal ment a víz alá, és imádja a foglalkozásokat soha nem fél a víztől!Most 13 hós!

De 1 éves kora óta nem lehet üvöltés nélkül megmosni a haját!Nem fekszik hanyatt nme hagyj anagyon hogy öblítsem...Szóval katasztrófa!Viszont az usziban most is imád a víz alatt lenni!

Én ezt nem igazán értem!Fürödni is imád,de a hajmosás az katasztrófa!2* mossuk babéval koszmó miatt! :(

2011. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Látom nem egyedi eset vagyunk..
2011. jan. 6. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem vagytok egyedi eset,sot szerintem a babák 90%-a nem szeret hajat mosni,úgyhogy ne aggódj.
2011. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!